Microgaming

April 25, 2021

Microgaming pret tituj të rinj të kazinosë në internet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Prilli 2021 është tashmë këtu, dhe Microgaming ka një formacion të reja kazino online publikime për muajin. Epo, këtë herë, kompania po planifikon të hapë një sërë lojërash elektronike të reja video. Nga mitologjia egjiptiane te eksplorimi i aventurave të piratëve, ky furnizues i lojërave të kazinove në internet thjesht po ofron më shumë se sa duhet.

Microgaming pret tituj të rinj të kazinosë në internet

Së pari, kompania do të lëshojë 8 Kafkat e Artë të Holly Roger Megaways më 22 prill. Kjo lojë Buck Stakes Entertainment përmban një aventurë magjepsëse me temë pirate. Megaways me 6 rrotullime është i ngarkuar me veçori si shumëzuesit, rrotullime falas, Rolling Reels, dhe çmim i parë i Firepot. Në çmimin e parë, lojtarët mund të mbledhin deri në 1,900 herë pjesën e tyre fillestare. Dhe kjo është përveç mekanikut të Megaways që ofron deri në 117,649 mënyra për të fituar.

Aventura egjiptiane

Më 13 Prill, Microgaming, në partneritet me Neon Valley Studios, publikoi videon e Queen of Alexandria WowPot 5x3 slot. Siç pritej, kjo lojë sillet rreth Mbretëreshës Egjiptiane, Kleopatrës. Në këtë lojë me paqëndrueshmëri mesatare, lojtarët do të teleportojnë në një botë të lashtë egjiptiane brenda oborrit të famshëm të Mbretëreshës. Misioni është të zbulojë çmimin e parë të WowPot Progressive me katër nivele të veçanta. Është interesante se çdo grup progresiv ka një çmim të parë prej 2 milion €. Përveç kësaj, loja gjithashtu përmban rrotullime fitimprurëse me zgjerim të rrotave.

Megjithatë, aventura egjiptiane nuk mbaron me kaq, pasi The Egyptian Tombs nga Snowborn Games ju çon në turne në varret e lashta. Këtu, lojtarët do të përplasen me të gjithë, përfshirë Kleopatrën. Ju mund të aktivizoni veçorinë e Bonusit të Varrit duke vendosur tre simbole Scarab dhe të merrni 8-50 rrotullime falas duke rrotulluar Rrotën e Fatit. Jo vetëm kaq, por mund të fitoni edhe rrotullime shtesë duke vendosur simbole të trefishta Scarab gjatë rrotullimeve bonus. Ndeshja do të luhet më 29 prill.

Minierat e arit dhe më shumë thesare

Më 6 prill, Microgaming, së bashku me All41 Studios, prezanton një minierë ari absolute në Gold Collector. Në këtë lojë, lojtarët do të shkojnë thellë në nëntokë për të gërmuar ar duke përdorur kazma, lopata dhe TNT të modës së vjetër. Tipari më me pagesë është HyperHold, i cili ju lejon të merrni një nga pesë jackpot-et.

Më tej, më 27 prill, SpinPlay Games do të dhurojë 9 Diamonds Blazing – një slot klasik me një ritëm të furishëm dhe fitore të mëdha. Lojtarët mund të vendosin më shumë se tre diamante të ndezur për të fituar çmime. Rrota Blazing ju lejon gjithashtu të fitoni rrotullime falas ose çmime të menjëhershme në para, të dyja me shumëzues deri në 4x.

Më tej është Libri i Mbretit Arthur nga Just For The Win më 20 Prill. Këtu, lojtarët e kazinosë celulare do t'i bashkohen King Arthur për të eksploruar pasuritë e Avalon. Por përpara kësaj, ju do të shkoni në gjueti vampirësh me Anna Van Helsing Monster Huntress të Rabcat më 15 prill. Kjo video e frikshme përmban personazhe të shkëlqyer si Wolf Attack, Wolf Howl dhe Dracula's Banishment.

Publikime të tjera për t'u kujdesur gjatë muajit

Më 26 prill, ju mund të ndryshoni stilin tuaj me Fu88 me temë kineze nga Neko. Në këtë rast, Fu do të thotë "bekime". Ndeshni tre "Fu Babies" dhe iku me jackpot! Adhuruesit e pokerit janë gjithashtu në një kënaqësi, falë publikimit të Hold'em Poker 2 më 12 prill. Dhe sigurisht, shtesa më e fundit në studiot e zgjeruara të Microgaming, Gong Gaming Technologies, është e etur të lërë përshtypje me Inferno Gladiator të lëshuar në prill 12.

Ekziston gjithashtu një përmendje e veçantë e disa përmbajtjeve të dukshme të partnerëve të palëve të treta këtë muaj. Më 6 Prill, kompania lëshoi Slots O'Luck me temë irlandeze, me Robbin' Robin që e ndjek shpejt më 7 Prill. Adhuruesit e lojërave klasike mund të provojnë gjithashtu Triple Bar 96 dhe Triple Bar 98 nga 1x2gaming.

Ndërkohë, më 21 prill, ju do të luani Phoenix Inferno nga 1x2gaming, e ndjekur nga Fishing Cashpots më 26 prill. Microgaming më pas përfundon një muaj të ëmbël e të ngarkuar duke ju marrë në një mision për të çelur pranverën më 28 prill me Wild Flower nga Lojëra në kohë të mëdha.

Microgaming premton një dush lojërash të reja këtë prill

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme