Microgaming

July 16, 2021

Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Flladi i nxehtë i verës në korrik është vendosur të zgjojë një stuhi publikimesh të reja nga Microgaming studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes. Kjo përmban më shumë Wowpots, Hyperspins, Connectify Pays dhe Megaways. Si i tillë, Microgaming po përgatitet për një mori publikimesh të reja këtë muaj nga studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes, duke sjellë edhe më shumë argëtim për lojtarët. Këto përfshijnë mbi 16 lojëra.

Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming

6 korrik - Elven Gold

Është një slot me 40 linja pagese mister, por plot veprime, me shumë potencial fitues, egërsi magjepsëse të grumbulluara dhe një Blerje Funksioni i rrotullimeve falas. Nëse lojtarët duan të aktivizojnë rrotullime falas, ata mund të përdorin opsionin Bli rrotullime falas për të blerë tre për 50 herë bastin e tyre aktual.

7 korrik - Towering Pays Rome

Lojtarët mund të provojnë sistemin e ri të Games Inc Towering Pays, i cili shton deri në tetë rreshta dhe 65 rreshta në 15 rreshtat dhe tre rreshtat origjinalë përpara se të aktivizojnë një shtegun e veçorive, ku ata mund të pranojnë një veçori ose të vazhdojnë të luajnë për një më të mirë.

8 korrik - Gjurmët e thesarit

Basti i monedhës së artë përfshin një përforcues opsional të basteve dhe simbolet e trenit të lidhur shfaqen përgjatë linjave fituese gjatë rrotullimeve falas për të ofruar çmime në rritje të Connectify Pays.

13 korrik - Bash monedhash

Ky slot i lezetshëm, i cili përmban 20 linja pagese, Spin Monedhash dhe një Bonus Yll me Fat, i bën derrkucët të kërcejnë ndërsa lojtarët ngjiten në shkallë në kërkim të shpërblimit kryesor prej 5,000x të aksioneve të tyre.

15 korrik - Remastered Jurassic Park

Ky version i përditësuar i klasikut 2014 mbështet një sërë ndryshimesh të performancës dhe veçorive, duke përfshirë lojëra falas dhe luajtje automatike, rrotullim të shpejtë, animacione më të buta dhe audio të përmirësuar.

20 korrik - Trashëgimia e Oz

Këtë herë, libri i artë mistik mund të japë deri në 20 rrotullime falas dhe 20 raunde të tjera gjatë të njëjtit funksion. Ekziston gjithashtu mundësia e pagesës së një tarife për të aktivizuar rrotullat Hyperspin dhe rrotullimin.

22 korrik - Dita Von Teese™ në Burlesque nga Dita™

Kabaret ekstravagante të artistit burlesk frymëzojnë këtë vend të shkëlqyeshëm. Zgjidhni nga katër përvojat e rrotullimeve falas që ndalojnë shfaqjen, secila me temë në një nga aktet ikonike të Dita-s, në bonusin Wild Pleasure të lojës kryesore.

26 korrik - Haremi i Neptunit të Ligës Mbretërore

Në lojë, lojtarët inkurajohen të shkojnë në Atlantis. Ata mund të gjejnë rrotullime nderi, shumëzues dhe veçori të Ligës Mbretërore, e cila aktivizohet nga dy zare me fat që lidhen me një tabelë 49 katrore dhe mund të rezultojnë në një shumëzues deri në 10,000x total të aksioneve.

27 korrik - Thunderstruck® Wild Lightning

Ky vend me 40 rreshta ka shumëzues të egër, rrotullime falas dhe motorin Link&Win të Microgaming, si dhe një kolonë zanore origjinale që i transporton lojtarët në gjuetinë e Thor-it për gurët që mungojnë. Mbledhja e 20 çifteve scatter në lojën bazë zhbllokon veçorinë WildStorm për zgjedhjen e ardhshme të rrotullimeve falas, duke kthyer deri në pesë rrotulla të egra në një rrotullim të vetëm dhe duke aktivizuar një nga pesë veçoritë e rrotullimeve falas.

29 korrik - 9 Blazing Diamonds WowPot

Loja është prodhuar nga SpinPlay Games dhe ka një çmim të parë Wowpot që ka paguar mbi 1.5 milion fitime deri më sot.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave
2024-05-26

Bëhuni gati për stuhinë: valët e forta vendosen për të ndezur botën e lojërave

Lajme