Përvoja e kazinosë celulare: Mr Green Vështrim i përgjithshëm 2024

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Pasi të regjistroheni dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 100 dollarë në fonde bonus të patërhequr për t'i përdorur në lojërat e disponueshme të kazinosë. Mund të kontrolloni gjithashtu në mobilecasinorank-al.com nëse Mr Green kryen promovime dhe bonuse të shumta besnikërie për t'i mbajtur lojtarët të kthehen për më shumë.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

Nuk mungojnë lojërat e kazinosë për t'u shijuar në Z. Green. Ka shumë zgjedhje për adhuruesit e lojërave elektronike, dhe më pas janë lojërat e tavolinës që përfshijnë lojëra të tilla si variacione të blackjack-ut dhe ruletit. Për entuziastët e pokerit ekziston Caribbean Stud. Aksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë mund të shijohet gjithashtu këtu.

+10
+8
Mbyll

Software

Kazinoja në internet Mr. Green mbështetet në disa nga prodhuesit më të mirë në softuerin e kazinosë. Të tilla si NetEnt, Evolution, Microgaming, IGT, Bally, Williams, Alliance, NextGen, Barcrest, Quickspin, Thunderbolt, Odobo, Play N Go dhe Elk Studios. Këta janë të gjithë ofrues softuerësh të njohur dhe shumë të respektuar që plotësojnë nevojat në internet dhe celular të kazinosë.

Payments

Payments

Mr Green u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 7 , duke përfshirë Visa, MasterCard, Neteller, Bank Transfer, Trustly . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

$10, €/£10
Depozita minimale
$10, €/£30
Tërheqja minimale

Deposits

Si një kazino e njohur në internet dhe celular, z. Green është siguruar që të ketë shumë opsione depozitimi. Ata kanë një sistem depozitimi të shpejtë që mundëson depozitime të menjëhershme, depozitime me Visa ose Mastercard, transferta direkte bankare dhe kuleta elektronike. Kazinoja pranon gjithashtu kartën idebit dhe paysafe ose thjesht duke përdorur interac.

Withdrawals

Marrja e fitimeve tuaja në kazinonë Mr. Green është e shpejtë dhe e lehtë. Disa nga metodat që mund të përdoren janë transferta direkte bankare si dhe Visa dhe Mastercard. Për ata që dëshirojnë të përdorin metodat e portofolit elektronik, z. Green kazino e lejon këtë opsion. Në disa raste mund të ketë një tarifë të vogël tërheqjeje.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+6
+4
Mbyll

Languages

Ka shumë gjuhë të ndryshme që mbështeten në kazinonë online të z. Green, e cila përfshin anglisht, svenska, peruanisht, borsk, spanjisht, italisht, suomi, gjermanisht dhe danez. Në fund të faqes ju keni mundësinë të zgjidhni gjuhën që preferoni. Është vetëm një çështje e përdorimit të opsionit drop-down.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Mr Green rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Mr Green , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Mr Green e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Mr Green përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti i kufirit të seancës kohore
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Kazino Z. Green është në pronësi të z. Green & Company AB, e cila është një kompani suedeze. CEO aktual është Jesper Karrbrink. Kjo kazino online është një kazino me çmime që ofron një përzgjedhje të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe bastesh.

Siç nënkupton edhe emri, ai sillet rreth një zotëri të guximshëm me emrin z. Green.

Nëse ju pëlqen z. Green, mendojmë se do të kënaqeni me Betsson. Hidhini një sy rishikimit tonë të Betsson sot.

Fakte të shpejta

Kompania: WILLIAM HILL ORGANIZATION LIMITED, Mr Green Ltd Casinos
Viti i themelimit: 2008

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Mr Green është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Z. Green kazino është në dispozicion përmes një sërë platformash. Për ata që dëshirojnë të shijojnë të gjithë argëtimin dhe aktivitetin në këtë kazino online ndërsa janë në lëvizje, mund ta bëjnë këtë përmes versionit celular të Mr. Green. Më pas, për ata që pëlqejnë veprimin live, mund të prekin seksionin e kazinosë live.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Mr Green , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Mr Green dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Mr Green . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Z. Green kazino sigurohet që të gjithë klientët e tyre të kujdesen me bonuse. Kjo kazino fokusohet në tre bonuse që janë bonusi i Kazinosë Quest, Sportsbook Spectacular dhe bonusi i Kazinosë Live. Këto bonuse u japin të gjithë lojtarëve, përfshirë përdoruesit e celularëve, një shans për të luajtur me para falas dhe një shans për të provuar një shumëllojshmëri lojërash.

Live Casino

Live Casino

Mbështetja e klientit është një nga veçoritë e rëndësishme që duhet të ketë një kazino online. Z. Green është siguruar që kontaktimi me ta të jetë i lehtë duke ofruar një sërë opsionesh. Ata janë në dispozicion 24/7. Ata mund të kontaktohen me telefon ose mund të kontaktohen përmes emailit të shërbimit të klientit.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi