N1 Casino Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
N1 Casino
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Oferta Bujare Bonus
+ Mbështetje 24/7 e disponueshme
+ Programi VIP

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Ruse
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
Baccarat
Baccarat Dragon Bonus
BingoBlackjackKeno
Live Mega Wheel
Live XL Roulette
Lotaria
Macau Squeeze Baccarat
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto BancoRuletëRummySlotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardEcoPayz
Google Pay
Interac
Klarna
Maestro
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Trustly
Visa
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (31)
Argjentina
Austria
Belize
Bolivia
Brazili
Ekuador
El Salvador
Finlanda
Gjermania
Guajana
Guatemala
Haiti
Honduras
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Dominikane
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)

About

N1 Casino është një kazino e njohur në internet me fokus në tregun evropian. E licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, N1 ka një koleksion të madh lojërash me mbi 2000 për të zgjedhur. Operatori ka bashkëpunuar me ofruesit më të njohur në industri, kështu që ju mund të prisni të zbuloni përmbajtje nga BetSoft, NYX Gaming dhe Endorfina. Ju mund të zgjidhni nga lojërat më të mira të videove, lojërat klasike të tavolinës dhe më shumë.

Kazino N1 ka një strukturë të thjeshtë që e bën të lehtë kalimin në seksione të ndryshme të faqes. Faqja e lojërave është paraqitur mjeshtërisht me të gjithë titujt më të fundit të organizuar në kategori të ndryshme. Ju mund të aplikoni filtra që të mund të luani lojërat që ju tërheqin më shumë. Faqja e internetit është shumë e pastër dhe ka në zemër interesin e lojtarëve të saj. N1 ofron një përvojë pothuajse të përsosur të përdoruesit. Procesi i regjistrimit është gjithashtu i shpejtë dhe i lehtë falë procesit të verifikimit me 3 hapa.

N1 Casino

Games

Kazino N1 ka ndikuar me ofertën e tyre të lojërave elektronike. Do të gjeni të gjitha lojërat më të fundit, duke përfshirë lojëra elektronike jackpot dhe lojëra elektronike klasike me 3 rrotulla. Ju madje mund të vendosni të filloni lojërat e tavolinës ose të provoni fatin tuaj kundër tregtarit në hollin e tregtarit të mëlçisë. Kazino N1 pret lojëra nga disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike, përfshirë NetEnt, Playtech dhe EGT.

Bonuses

Nëse ju pëlqen të aktivizoni bonuse ose të merrni shpërblime, do të shijoni faqen e promovimeve të N1 Casino. Paketat rrotulluese dhe bonuset e rregullta do t'i mbajnë lojtarët të interesuar.

N1 gjithashtu shpërblen bonuse kur të përfundoni misionet që janë vendosur. Misionet paraqesin një numër detyrash që duhet të kryhen për të fituar çmime.

Nëse jeni lojtar i rregullt, mund të përfitoni sa më shumë nga programi VIP. Ju do të fitoni pikë sa herë që vendosni bast dhe këto pikë mund të shkëmbehen për shpërblime. Ju gjithashtu mund të zhbllokoni nivelet dhe të shijoni më shumë përfitime.

Bonusi i mirëseardhjes

Për të filluar, N1 rrit ekuilibrin tuaj me një ofertë bujare mirëseardhjeje. Mund të merrni një bonus 100% deri në 150 dollarë plus 150 rrotullime falas. Nëse jeni një adhurues i madh i bonuseve, atëherë mund të shijoni oferta më tërheqëse në tre depozitat tuaja të ardhshme.

Payments

Shtimi i fondeve në llogarinë tuaj është i thjeshtë. Ju mund të zgjidhni nga një gamë e gjerë opsionesh pagese duke përfshirë kartat e debitit/kreditit, Me besim dhe Skrill.

Mobile

Më shumë lojtarë në ditët e sotme përdorin pajisje celulare për të shijuar lojërat e kazinosë. Kazino N1 ka një faqe të rregullt dhe të sofistikuar celulare që vendos gjithçka në majë të gishtave. Menytë intuitive dhe kategoritë e përshtatshme e bëjnë të lehtë luajtjen e lojërave ndërsa jeni në lëvizje.