National

Age Limit
National
National is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Njerëzit që kënaqen me lojërat e fatit në lëvizje do të gjejnë shumë për të vlerësuar në Kazinon Kombëtare. Megjithëse mund të luhet në kompjuterë desktop, kazinoja është gjithashtu plotësisht e optimizuar për lojërat e fatit celular dhe është 100% e përputhshme me pajisjet e dorës Android dhe iOS si tabletët dhe telefonat inteligjentë. E operuar nga TechSolutions Group NV, National Casino ka një licencë për lojërat e fatit nga Autoriteti i Lojërave të Curacao dhe ofron qindra lojëra argëtuese dhe emocionuese për lojtarët e rinj dhe ekspertë.

Games

Nga lojëra elektronike te lojërat e tavolinës e deri te kazinoja live, ka qindra lojëra nga të cilat lojtarët celularë mund të zgjedhin. Titujt e lojërave elektronike mbulojnë tema të ndryshme duke përfshirë mitologjinë, kulturën aziatike, sportin dhe muzikën. Për lojërat e tavolinës, National Casino ofron dhjetëra blackjack dhe variantet e ruletit. Ndërkohë, lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve në kazino live përfshijnë baccarat, Monopoly, poker, dhe shume te tjere.

Withdrawals

Kazinoja ofron metoda të ndryshme të tërheqjes gjithashtu. Nga transfertat bankare ose bankare te shërbimet e pagesave online te kuletat elektronike, lojtarët kanë një sërë mënyrash për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale e tërheqjes për çdo transaksion është 10 €, dhe ka një tavan të tërheqjes prej 50,000 € në muaj. Kohët e përpunimit të tërheqjes variojnë nga të menjëhershme në disa ditë.

Bonuses

100% bonus mirëseardhjeje deri në 100 EUR ose USD përshëndet lojtarët e rinj të Kazinosë Kombëtare. Ata gjithashtu marrin një bonus prej 50% deri në 200 EUR ose USD kur bëjnë depozitën e dytë. Për më tepër, ata gjithashtu arrijnë të bëjnë rrotullime falas në lojëra elektronike të caktuara. Gjithashtu, ekziston një program VIP që shpërblen anëtarët sa herë që ata përparojnë në një nivel më të lartë.

Languages

Si një kazino online me një prani globale, Kazino Kombëtare është në dispozicion në më shumë se një duzinë gjuhët. Lojtarët celularë në Evropë mund të zgjedhin nga gjermanishtja, frëngjishtja, çeke, greqishtja, spanjishtja, magyarishtja, portugeze dhe polake. Anglishtja siç flitet në MB, Australi, Zelandën e Re dhe Kanada është gjithashtu pjesë e repertorit gjuhësor të kazinosë. Versionet e kazinosë në portugalisht braziliane, hindisht dhe japonisht janë gjithashtu të disponueshme.

Monedhat

Meqenëse National Casino është një operacion global, nuk është çudi të zbulosh se pranon monedha të shumta. Këto përfshijnë dollarë amerikanë, australianë, kanadezë dhe të Zelandës së Re, euro, pesos kilian, argjentinas dhe meksikan, Juan kinez renminbi, Ringgit malajzian, rubla ruse, zloty polake, koruna çeke dhe shumë të tjera. Kriptovalutat duke përfshirë bitcoin dhe litecoin pranohen gjithashtu.

Software

Lojtarët e kazinove celularë mund të sigurohen për përmbajtje premium nga disa prej zhvilluesve më të mirë të botës iGaming. Kazino Kombëtare përmban lojëra nga ofruesit që përfshijnë Fugaso, Yggdrasil, Elk dhe Leander. Shembuj të tjerë të ofruesit e softuerit të kazinosë me të cilat bashkëpunon National Casino janë Luaj'n GO, Mancala, Caleta, MrSlotty, Thunderkick, TVBET, Felix Gaming dhe Igrosoft.

Support

National Casino krenohet me mbështetjen e saj të dobishme, efikase dhe në kohë të klientit. Për të ndihmuar lojtarët me pyetjet ose shqetësimet e tyre, faqja ofron një funksion të bisedës live që është i hapur gjatë gjithë orës. Mbështetja e postës elektronike është një tjetër kanal që lojtarët mund të përdorin për të njoftuar faqen në lidhje me çështjet që duhet të adresohen.

Deposits

Me një depozitë minimale prej 20 €, anëtarët mund të fillojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë celulare. Ata mund të bëjnë pagesa nëpërmjet transfertave bankare ose bankare ose nëpërmjet shërbimeve të pagesave në internet Interac dhe Perfect Money. Pranohen gjithashtu pagesa ose transferta krediti duke përdorur Visa ose Mastercard. Lojtarët mund të përdorin gjithashtu platforma të portofolit elektronik si ecoPayz, Skrill, Jeton, dhe Neteller.

Total score9.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (17)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hindi
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Çeke
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Bisedë live
LojëraLojëra (5)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
AstroPay
AstroPay Card
EcoPayz
Ezee Wallet
Flexepin
Interac
Jeton
MasterCard
MuchBetter
Multibanco
Neosurf
Neteller
POLi
Paysafe CardSkrill
Sofort
SticPay
Visa
MonedhatMonedhat (23)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso argjentinase
Peso meksikane
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (19)
Australia
Austria
Brazili
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Polonia
Portugalia
Republika Çeke
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (47)