Përvoja e kazinosë celulare: Neon54 Vështrim i përgjithshëm 2024

Neon54Responsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
Shumë mënyra pagese
Gamification unik
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
Shumë mënyra pagese
Gamification unik
Neon54 is not available in your country. Please try:
Matteo Rossi
ReviewerMatteo RossiReviewer
Fact CheckerHenrik JohanssonFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kazino celulare Neon 54 ofron bonuse dhe promovime të shumta të mira. Kur regjistroheni, ju lutemi zgjidhni artistin tuaj të preferuar dhe shijoni të gjitha ofertat nën emrin e tyre. Ato përfshijnë Kriss, SpoonDog, MiraDona, Craft Punk dhe David Bowle. Ju mund të rishikoni termat dhe kushtet për të gjitha kërkesat e basteve të lidhura me secilën paketë.

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • 25% Cashback deri në 200 €
 • Dhuratë e Evolucionit Dimëror
 • Bonusi i Kazinosë Live
 • Klubi VIP
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Ka diçka për çdo lojtar në Neon54 pasi industria e lojërave ka një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh me cilësi të lartë. Institucioni i lojërave të fatit ofron akses në mbi 4000 lojëra të ndryshme. Zhanret e njohura të lojërave përfshijnë lojëra elektronike video, tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra me letra dhe tavolinë, dhe jackpot progresive.

Slots

Slotet në internet përbëjnë pjesën më të madhe të bibliotekës së kazinosë celulare Neon54. Slot-et ndryshojnë në tema, veçori bonusi dhe kufij të basteve. Lojtarët mund të gjejnë një titull nga pothuajse të gjithë zhvilluesit e programeve kompjuterike në këtë kazino celulare. Disa nga lojërat elektronike të njohura celulare përfshijnë:

 • Libri i fiseve
 • Starburst XXXtreme
 • Shark brisk
 • Piggy Riches Megaways
 • Gonzo's Quest Megaways

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë gjithashtu shumë të njohura në kazinonë celulare Neon54. Kjo kategori kombinon si lojërat me letra ashtu edhe lojërat ruletë. Lojërat me letra kërkojnë aftësi dhe strategji për të fituar pagesa të konsiderueshme, ndërsa ruleta është thjesht një lojë fati. Disa nga lojërat kryesore të tavolinës të disponueshme në kazinonë celulare Neon54 përfshijnë:

 • Ruletë Amerikane
 • Blackjack me shumë duar
 • Craps
 • Dragon Tigrat
 • Sic Bo

Kazino live

Kazinoja e drejtpërdrejtë ka zëvendësuar ngadalë lojërat e kazinove me bazë tokësore. Lojtarët nuk kanë më nevojë të vizitojnë asnjë kat kazino për të shijuar lojën e tyre të preferuar klasike të tavolinës. Lojërat ofrojnë një përvojë realiste të kazinosë. Ato priten nga tregtarë të jetës reale në studio të ndryshme lojërash. Disa nga tregtarët kryesorë të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Blackjack Londër
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Mega Sic Bo
 • Kazino Hold'Em

Lojëra Jackpot

Nëse jeni duke kërkuar për lojëra kazino me disa nga pagesat më të mira, provoni lojërat jackpot në kazinonë celulare Neon54. Ai ofron një numër të konsiderueshëm të lojërave elektronike të fiksuara të jackpot-it. Lojtarët mund të shijojnë pagesat bazë ndërsa provojnë fatin e tyre në jackpot. Disa nga lojërat më të mira të jackpot-it përfshijnë:

 • Bie Tempulli 2
 • Dragon Chase
 • Raiders Jackpot
 • Tempulli i Pasurisë
 • Jackpot-et e Ozvinit

Software

Neon54 ka punuar me shumë nga ofruesit kryesorë të softuerëve në industri për t'u ofruar lojtarëve një lobi të kuruar të kazinosë. Teknologjia kompjuterike më e fundit është përgjegjëse për pamjet mahnitëse vizuale dhe grafikën tërheqëse të këtyre lojërave. Disa nga zhvilluesit më të njohur të softuerit në Neon54 Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Netent
 • Playtech
 • Microgaming
 • Amusnet Interactive
Payments

Payments

Neon54 Casino mbështet opsione të shumta bankare për të lejuar lojërat të depozitojnë ose tërheqin me lehtësi fonde nga llogaritë e tyre. Aktualisht, ai mbështet kuletat elektronike, pagesat me karta, transfertat bankare dhe opsionet kripto. Lojtarët minimalë të depozitave mund të bëjnë 10 €. Numri i mënyrave të disponueshme të pagesës ndryshon nga një vend në tjetrin. Disa nga opsionet e pagesës janë:

 • Visa/MasterCard
 • MiFinity
 • Shumë më mirë
 • Litecoin
 • Bitcoin

Deposits

Depozitimi i fondeve në Neon54 është një proces i drejtpërdrejtë. Së pari, zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të depozitimit në arkë të faqes së internetit, më pas vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e hollësishme për të përfunduar depozitën tuaj të parë. Depozitat janë shpesh të shpejta, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve në Neon54 është gjithashtu e shpejtë dhe e lehtë. Zgjidhni metodën e preferuar të tërheqjes në arkë, më pas vendosni shumën e tërheqjes. Në varësi të shërbimit të zgjedhur të pagesës dhe shumës, koha e tërheqjes mund të jetë disa orë ose deri në disa ditë. Pra, lexoni gjithmonë kushtet e pagesës për secilën mënyrë bankare në këtë faqe interneti për të zgjedhur opsionin ideal.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Lojtarët mund t'i bashkohen kazinosë celulare Neon54 nga çdo vend i botës. Për shkak të kësaj, kazinoja celulare ofron shërbimet e saj në disa gjuhë të ndryshme, duke i lejuar lojtarët të shijojnë lojërat në gjuhën e zgjedhjes së tyre. Disa shembuj të gjuhëve që mund të përdoren janë:

 • gjermane
 • anglisht
 • italiane
 • frëngjisht
 • Spanjisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Neon54 rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Security

Në Neon54 , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Neon54 e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Neon54 përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

Neon54 Casino është një institucion i ri i lojërave të fatit celular i lançuar në vitin 2021. Ai është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV, një operator kazinoje me reputacion. Të gjitha aktivitetet janë të licencuara dhe të rregulluara siç duhet sipas legjislacionit të miratuar nga Qeveria e Curacaos. Kumari ka përfshirë prej kohësh përdorimin e muzikës. Kumarxhinjve u pëlqen të dëgjojnë muzikë kur luajnë poker, baste në sporte dhe lojëra të tjera kazino. Muzika është e zakonshme edhe në lojërat në internet pasi ajo prek lojtarët fizikisht dhe emocionalisht ndryshe. Neon54 Casino është një kazino celulare e frymëzuar nga kultura pop e nisur në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Rabidi NV

Biblioteka e gjerë e lojërave tërheqëse dhe origjinale të kazinosë celulare vjen nga kompani të ndryshme softuerësh të besueshëm, duke përfshirë NetEnt, Playtech dhe Pragmatic Play. Një ndërfaqe e re dhe e përmirësuar e përdoruesit është zbatuar për kazinonë celulare. Në këtë artikull, ne do t'i hedhim një vështrim më të afërt veçorive celulare të ofruara nga Neon54.

Pse të luani Neon54 Mobile Casino

Neon54 Casino ka një holl të shkëlqyer me zhvilluesit kryesorë. Anëtarësimi në Neon54 Casino do t'ju japë bonuse të shkëlqyera si rrotullime falas dhe më shumë para. Lojtarët mund të gjejnë gjithmonë pazaret më të shkëlqyera dhe të përditësuara për t'i mbajtur ata të luajnë për më gjatë në faqen promocionale, e cila përditësohet shpesh për të përmbushur nevojat e komunitetit të lojtarëve.

Me platformën tonë të optimizuar për celular, ju mund të luani Neon54 Casino nga çdo pajisje celulare. Ju mund të përdorni disa metoda për të financuar dhe për të marrë para nga llogaria juaj në këtë kazino celulare. Përdoruesit mund të kontaktojnë stafin mbështetës shumëgjuhësh të platformës nëpërmjet disa kanaleve.

Aplikacionet e kazinosë Neon54

Disa njerëz mendojnë se është keq të mos kesh një aplikacion kazino celular. Megjithatë, vitet e fundit, shumë kazino kanë hequr dorë nga aplikacionet në favor të një veçorie të luajtjes së menjëhershme të ndërtuar mbi teknologjinë e gjuhës HTML5. Kërkon optimizim të shkëlqyeshëm të faqes në internet për të shkuar në atë rrugë, dhe kazino celulare Neon54 ka përmbushur premtimin e tij për veçori të nivelit të lartë nën një çati. Nuk ka vonesë ose përplasje, dhe shkallëzimi i dritares është i shkëlqyeshëm. Të gjitha sistemet operative të njohura celulare, si iOS, Android, Windows dhe të tjerë, mbështeten nga kazino celulare Neon54.

Ku mund të luaj Neon54 Mobile Casino

Lojtarët shijojnë komoditetin e të luajturit ndërsa janë në lëvizje në Neon54 Casino. Në varësi të komoditetit tuaj, ata mund të luajnë kurdo dhe ku të dëshironi. Ju duhet vetëm një shfletues celular dhe qasje në internet për të filluar. Kazino celulare Neon54 është optimizuar për të funksionuar pa sfida në platforma të ndryshme, duke përfshirë iOS dhe Android. Të gjitha veçoritë sinkronizohen lehtësisht me shfletues të ndryshëm për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të pandërprerë lojërash.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Neon54 është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Është thelbësore t'u jepet klientëve shërbime me cilësi të lartë, veçanërisht në kohë krize. Lojtarët besojnë që të jenë në gjendje të ngrenë çështje me menaxhmentin e ekipit dhe të marrin një përgjigje dhe zgjidhje në kohë. Neon54 Casino është e përkushtuar për t'u ofruar lojtarëve të saj shërbim të jashtëzakonshëm mbështetjeje. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose emailit (support@neon54.com)

Pse e vlerësojmë Neon54 Mobile Casino dhe aplikacionin e tyre të kazinosë

Që nga fillimi i saj në 2017, kazino celulare Neon54 ka fituar një vend në zemrat e shumicës së lojtarëve në mbarë botën. Ai ofron një lob të gjerë, falë partneritetit me zhvillues gjigantë si Evolution, NetEnt dhe Pragmatic Play. Neon54 është një ent i ligjshëm i lojrave që rregullohet sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Kazinoja celulare Neon54 ka.

Kazinoja celulare Neon54 përmban një dizajn modern që e bën të thjeshtë edhe për anëtarët e rinj. Ajo ka një faqe të dedikuar Promovimet që liston të gjitha bonuset dhe promovimet e vazhdueshme. Ai gjithashtu mbështet një sërë monedhash dhe mënyrash pagese. Shërbimet mbështetëse në kazino celulare Neon54 janë të aksesueshme 24/7.

Mbani mend gjithmonë të luani kumar me përgjegjësi.

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Neon54 , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Neon54 dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Neon54 . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Neon54 . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Neon54 i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

About the author
Matteo Rossi
Matteo Rossi
About

Nga zemra e Romës, Matteo Rossi ka gdhendur një vend si recensues thelbësor i MobileCasinoRank. Duke bashkuar dhuntinë italiane me saktësinë e përpiktë, komentet e Matteo ndriçojnë botën e kazinove në internet, duke siguruar që lojtarët të lundrojnë në hapësirën celulare me besim.

Send email
More posts by Matteo Rossi