NeonVegas Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
NeonVegas
NeonVegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Përfitimet
+ Bonuset bujare të rrotullimeve falas
+ Lojëra të reja çdo javë
+ Çmime të mëdha në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (43)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk Studios
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gold Coin Studios
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Just For The Win
Kalamba Games
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcat
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet

Rreth NeonVegas

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 05/11/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, NeonVegas shënon 7.7 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në NeonVegas

NeonVegas ofron lojëra të njohura si Poker, Baccarat, Dragon Tiger, Mahjong, Ruletë , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në NeonVegas

Pas lojërave të ofruara nga NeonVegas ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. NeonVegas ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Foxium, Elk Studios, Betsoft, 1x2Gaming, iSoftBet , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në NeonVegas

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, NeonVegas mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Credit Cards, Debit Card, EcoPayz, Skrill, Neteller , dhe më shumë.

Pse të luani në NeonVegas ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në NeonVegas për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. NeonVegas është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.