Nitro Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Nitro
Nitro is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Nitro

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 24/08/2020 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Nitro shënon 8.1 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Nitro

Nitro ofron lojëra të njohura si Texas Holdem, Baccarat, Ruletë, Blackjack, Video Poker , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Nitro

Pas lojërave të ofruara nga Nitro ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Nitro ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Evolution Gaming, Playson, Play'n GO, Lightning Box, Elk Studios , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Nitro

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Nitro mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin EcoPayz, Neteller, Skrill, MasterCard, Debit Card , dhe më shumë.

Pse të luani në Nitro ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Nitro për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Nitro është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Malta Gaming Authority
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Credit CardsDebit CardEcoPayz
Interac
Jeton
Klarna
MasterCard
MuchBetter
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Trustly
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (5)
Finlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
4ThePlayer
All41 Studios
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Boomerang
Booming Games
Crazy Tooth Studio
Elk StudiosEndorphinaEvolution Gaming
Fantasma Games
Felt Gaming
Fortune Factory Studios
Foxium
GameBurger Studios
Games Labs
Gamomat
Gold Coin Studios
Golden Hero
Golden Rock Studios
Hacksaw Gaming
Half Pixel Studio
Iron Dog Studios
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Max Win Gaming
Microgaming
Neon Valley Studios
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRabcatRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Snowborn Games
Spearhead
Sthlm Gaming
Stormcraft Studios
Thunderkick
Triple Edge Studios
Yggdrasil GamingiSoftBet