No Bonus Casino

Age Limit
No Bonus Casino
No Bonus Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

L&L Europe Ltd operon No Bonus Casino, dhe është e licencuar në Maltë, si dhe nën Komisionin e Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Kazinoja është miqësore me android për ata që dëshirojnë të luajnë duke përdorur një pajisje celulare. Ndërfaqja e kazinosë është e ngarkuar, por është e përshtatshme për përdoruesit dhe e ngarkuar me informacion.

Luaj nga aplikacioni i kazinosë ose faqja e internetit për celular

No Bonus Casino është një faqe interneti më e mirë për celular që ofron lojëra me shumë softuer. Zgjedhja e lojërave tuaja kryesore është e lehtë në platformat celulare dhe desktopët. 

Pasi të keni mbaruar zgjedhjen e lojës tuaj, faqja e internetit No Deposit nuk kërkon shtojca shtesë për lojtarët celularë. Mund të filloni të luani menjëherë për sa kohë që keni një lidhje të qëndrueshme interneti. 

Megjithatë, flash player-ët në shfletuesit tuaj mund të kërkojnë përditësim të rregullt. Këto përditësime kërkohen pasi lojërat e reja nga faqja e internetit zakonisht vijnë me veçoritë më të fundit të përputhshmërisë së flash player-it. 

Asnjë Bonus Casino nuk kujdeset për ju nëse ju pëlqen lojëra përmes aplikacionit. Nga faqja e internetit, mund të mos merrni opsionin e shkarkimit. Sidoqoftë, është në dispozicion në kazino-apps.net. Ekziston një opsion i shkarkimit flash për përdoruesit e Android, ndërsa lojtarët e iOS mund ta shkarkojnë lirisht aplikacionin nga dyqani. 

Qasja në lojëra përmes aplikacionit celular është e dobishme në shumë mënyra. Kur lojtarët e bixhozit hyjnë në aplikacionet e tyre, ata mund të lidhen lehtësisht me lojërat e preferuara, të cilat shfaqen menjëherë kur prekni butonin e lojës. 

Lundrimi i përzgjedhjeve është i lehtë pasi aplikacioni mund të zmadhohet për të marrë një pamje të qartë të lojërave dhe shërbimeve të bonusit. Për më tepër, aplikacioni celular është një mënyrë e përsosur për t'u dhënë lojërave më të mira gjatë udhëtimit.

Games

No Bonus Casino është shtëpia e një pakete të madhe lojrash. Lojtarët e duan faktin që mund të argëtohen duke luajtur këto lojëra në shtëpi pa kërkesa për shkarkim. 

Duke vizituar faqen e internetit të kazinosë në smartfonin dhe tabletin tuaj Android, ose iPhone, iPad ose MacBook, ju merrni akses të menjëhershëm në lojëra të ndryshme. 

Zgjedhjet e lojës mund të shfaqen në ndërfaqen e tyre për lojtarët e aplikacioneve celulare, në varësi të zgjedhjeve të tyre të mëparshme. Gjithashtu, aplikacioni mund të sugjerojë shtesat ose lojërat më të fundit që ofrohen. Asnjë Kazino Bonus nuk premton argëtim të pakufishëm nga këto kategori, Cilado qoftë rruga që ndjek lojtari. 

Lojëra elektronike për video në celular

Lojëra me lojëra elektronike është argëtuese ekstreme, kryesisht kur aksesohet nëpërmjet ekraneve celulare. Grafikat tërheqëse 3D, animacionet e ndriçuara mirë dhe përmbajtja tërheqëse video e gjallërojnë më tej lojën. 

Në faqen e internetit ose aplikacionin No Bonus Casino, mund të gëzoni akses të pakufizuar në të gjitha këto veçori në pajisjen tuaj celulare. Tituj të veçantë që ofrojnë këtë përvojë përfshijnë Rise of Olympus, Jumanji dhe Rainbow Riches. 

Lojëra tavoline celulare

Lojërat tavoline No Bonus Casino u ofrojnë lojtarëve përvojën e vërtetë të kazinosë me bazë tokësore në shtëpi. Në mënyrë tipike, nuk ka nevojë të udhëtoni në kazinotë me tulla dhe llaç, pasi tavolinat virtuale në pajisjen tuaj celulare nxjerrin një përvojë bindëse lojrash. Ndërsa këtu, lojtarët mund të zgjedhin opsionet e Roulette, Blackjack dhe Baccarat.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes në No Bonus Casino janë të ngjashme me metodat e depozitimit. I njëjti proces pagese i përdorur për depozitat do të përdoret zakonisht për tërheqje. Megjithëse, disa nga përpunuesit e pagesave nuk do të pranojnë depozitat e tërheqjes. Kjo do të thotë që lojtari duhet të zgjidhë një metodë alternative.

Languages

No Bonus Casino nuk ofron aq shumë zgjedhje gjuhësore sa disa nga kazinotë e tjera në internet, por ato ofrojnë përkthimin e faqes së tyre nga anglishtja në gjermanisht, finlandisht, norvegjeze dhe suedisht. Lojtarët që duan të përdorin sitin në një gjuhë tjetër përveç anglishtes, mund ta bëjnë lehtësisht kalimin në listën rënëse.

Live Casino

Me lojërat e drejtpërdrejta të No Bonus Casino, lojërat celulare bëhen më zhytëse. Me fillimin e seancave të lojërave, krupierët ndriçojnë ekranin me udhëzime dhe marrëveshje. Transmetimet e drejtpërdrejta të shfaqjes së lojërave në studion e futbollit i shtojnë një emocion shtesë lojërave të zakonshme të tavolinës drejtpërdrejt.

Promotions & Offers

Bonusi në No Bonus Casino është unik sepse nuk ka bonus. Në vend të kësaj, kazinoja ka zgjedhur të ofrojë një kthim parash prej 10% në mënyrë të vazhdueshme. Zakonisht, me bonuset që ofrohen nga kazinotë në internet, ka kufizime të lojës. Asnjë Kazino Bonus mendon se një qasje më e mirë është kthimi i parave pa kushte për lojë.

Software

Asnjë Kazino Bonus nuk dëshiron të jetë e sigurt se ata po ofrojnë përvojën më të mirë të kazinosë në internet. Ata e kanë arritur këtë duke përdorur ofruesit më të mirë të softuerit, të cilët përfshijnë NetEnt, Microgaming, Big Time Gaming, Amatic dhe SG Digital, me lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë që mundësohen nga Evolution. Këta janë të gjithë ofrues mbresëlënës.

Support

Ka disa opsione të shkëlqyera për ata që duhet të mbështeten në mbështetjen e kazinosë për ndihmë. Faqja jep akses në bisedën e drejtpërdrejtë, ku përfaqësuesit këtu do të merren me pyetje. Një tjetër mundësi është të përdorni shërbimin e postës elektronike për kontaktin e mbështetjes. Ose referimi në seksionin FAQ mund të ndihmojë.

Deposits

Ata që dëshirojnë të luajnë në No Bonus Casino do të jenë më të kënaqur me opsionet që janë në dispozicion për depozita. Këto përbëhen nga Neteller, Visa, Mastercard, Trustly, Paysafecard, Giropay, Klarna, Zimpler, Skrill, Interac, TSI, si dhe transferta bankare. Këto janë format më të zakonshme të portave të pagesave dhe kartave.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (16)
2 Hand Casino Hold'em
BaccaratBast në FutbollBlackjackCaribbean StudDream Catcher
European Roulette
Golden Wealth Baccarat
Kazino Holdem
Live Immersive Roulette
Poker me tre letraPunto BancoRuletëSlotat
Soho Blackjack
Texas Holdem
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit CardsDebit CardMasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
India
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (18)