Novibet Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Novibet
Novibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNetellerPaysafe Card
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Zgjedhje të shumta në librin sportiv
+ Oferta të shkëlqyera ditore

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2010
BonusetBonuset (16)
Baste falas
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Greke
Italiane
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Greek Gaming Commission
The Irish Office of the Revenue Commissioners
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (39)
2 Hand Casino Hold'em
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat Speed Shanghai
Blackjack
Blackjack Party
Caribbean Stud
Classic Roulette Live
Craps
Crazy Time
Dragon TigerDream Catcher
European Roulette
Free Bet Blackjack
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Fashion Punto Banco
Live Football Studio
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Texas Holdem Bonus
Monopoly Live
PokerRuletëSic Bo
Side Bet City
Slotat
Sportet virtuale
Sportive
Super Sic Bo
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Bank transfer
E-wallets
Maestro
NetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Skrill 1-Tap
Visa
Visa Debit
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Brazili
Greqia
India
Irlanda
Italia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (28)

Rreth Novibet

Ky Mobile Casino u themelua në 2010 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 08/04/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Novibet shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Novibet

Novibet ofron lojëra të njohura si Dragon Tiger, Caribbean Stud, Craps, Slotat, Blackjack , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Softuerët disponohen në Novibet

Pas lojërave të ofruara nga Novibet ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Novibet ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si iSoftBet, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Relax Gaming, IGT (WagerWorks) , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Novibet

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si Italia, Greqia , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Novibet mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Bank transfer, Paysafe Card, Neteller, Skrill, Visa , dhe më shumë.

Pse të luani në Novibet ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Novibet për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Novibet është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.