Nutz

Age Limit
Nutz
Nutz is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller

Rreth Nutz

Ky Mobile Casino u themelua në 2021 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 28/03/2022 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Nutz shënon 8 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave celulare të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë.

Lojëra celulare të ofruara në Nutz

Nutz ofron lojëra të njohura si Slotat, Poker, Texas Holdem, Bileta gërvishtëse, Baste online , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Nutz

Pas lojërave të ofruara nga Nutz ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Nutz ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Habanero, Relax Gaming, Microgaming, Thunderkick, Push Gaming , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Nutz

Duke qenë se kjo kazino është e njohur në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal.

Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Nutz mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin Neteller, Bank transfer, Visa, Skrill, MasterCard , dhe më shumë.

Pse të luani në Nutz ?

Shumë fansa të Mobile Casino zgjedhin të luajnë në Nutz për shkak të fokusit të tij në përdorimin e qetë të celularit. Ky Mobile Casino ka gjithashtu një koleksion mbresëlënës të lojërave celulare.

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Nutz është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një Mobile Casino të mirë-përvojë.

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mira për t'u ditur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (8)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high rollerBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Estoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (22)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Estonia
SoftwareSoftware (35)
4ThePlayer
BTGBlueprint Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Fantasma Games
Gamevy
Gamomat
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Leander GamesLightning BoxMicrogamingNetEntNovomatic
Oryx Gaming
Play'n GOPlayson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush GamingQuickspinRed Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
SG Gaming
Slingo
Spearhead
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil GamingiSoftBet