Opsionet e pagesës

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti
2022-09-21

Depozita me telefon kundrejt kazinove me karta krediti

Kanë ikur ditët kur lojtarët e kazinosë celulare do të luftonin për të marrë mënyrën e tyre të preferuar të pagesës. Këto ditë, lojtarët mund të tërheqin dhe depozitojnë me telefon përmes kartave të kreditit/debitit, kuletave elektronike, telit bankar dhe madje edhe kriptomonedhave. 

Si të zgjidhni metodën më të mirë të pagesës në kazino celulare
2021-02-23

Si të zgjidhni metodën më të mirë të pagesës në kazino celulare

Ashtu siç po pajtohet ende industria e lojërave të fatit kazinove online' dominimi, një normë e re tashmë po merr përsipër. Me kazinotë më të mira celulare, lojtarët mund të kënaqen pothuajse kudo dhe të fitojnë çmime të tepruara. Por çfarë duhet të kërkojë një lojtar kur zgjedh një kazino celulare? Për disa, gjithçka është rreth bonuse, ndërsa të tjerët shkojnë për bibliotekën e lojërave.