Kazinotë celulare kryesore 10 AstroPay 2024

AstroPay është një kartë virtuale online e krijuar në vitin 2009. Përdoret për të kryer transaksione të sigurta online pa pasur nevojë për një kartë krediti ose llogari bankare fikse. AstroPay është ideal për ata që kërkojnë privatësi, për të kufizuar shpenzimet ose për të anashkaluar sfidat e pagesës së transaksioneve në vendet e huaja.

Natyra virtuale e kartës do të thotë që ajo është e ngarkuar me para dhe pushon së ekzistuari pasi kartës i mbarojnë paratë. Shuma e caktuar e parave e ngarkuar në kartë nuk mund të tërhiqet. Kjo parandalon borxhin dhe akumulimin e tarifave. Ka gjithashtu zero tarifa për përdorimin e llogarisë.

Kazinotë celulare kryesore 10 AstroPay 2024
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi