Kazinotë celulare kryesore 10 ePay 2024

ePay është një ofrues pagesash në internet, i cili u themelua në vitin 1999 dhe ka selinë e tij në Bullgari. Është një metodë e përshtatshme për bullgarët për të trajtuar bankingun e tyre online. Lojtarët mund të bëjnë pagesa dhe tërheqje të shpejta dhe të besueshme me kartat e tyre të kreditit, llogaritë bankare dhe transfertat e parave në ATM përmes këtij portofoli të vetëm elektronik. Ai në fakt ofron një shtresë sigurie midis lojtarëve dhe kazinove.

Llogaritë e reja ngarkohen me një tarifë të vogël transaksioni, e cila hiqet kur ato bëhen përdorues të certifikuar. Aktualisht, ePay mbështet më shumë se 30 lojëra dhe lojëra elektronike nga ofruesit më të mirë të softuerit. Gjithashtu, ePay ofron mbështetje për klientët 24/7 përmes emailit, telefonit dhe bisedës live.

Kazinotë celulare kryesore 10 ePay 2024
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi