Parimatch Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Parimatch
Parimatch is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.5
Përfitimet
+ Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
+ Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
+ Kazino online dhe live

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (4)
Bonus parash pa pagesëBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Portugeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (41)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Futboll
Futbolli Australian
Futsalli
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Lotaria
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
RuletëRummy
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Texas Holdem
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
eSports
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
FastPay
LifeCell
Litecoin
MasterCard
MuchBetter
Prepaid Cards
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Brazili
India
Indonezia
Kanadaja
Kina
Malajzia
Meksika
Pakistani
Tajlandë
Tanzania
Vietnami
SoftwareSoftware (29)
Amatic Industries
Belatra
BetsoftBlueprint GamingBooongo Gaming
CT Gaming
DLV Games
EGT Interactive
Elk StudiosEndorphina
Fugaso
GameArtIgrosoft
Leap Gaming
Microgaming
NetGame
OneTouch Games
Platipus Gaming
PlaysonQuickspinRed Rake Gaming
Reel Time Gaming
Ruby Play
SmartSoft Gaming
Spinomenal
TVBET
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
True Lab

Rreth Parimatch

Ky Mobile Casino u themelua në 2020 dhe u shtua në mobilecasinorank-al.com në 15/02/2021 . Bazuar në përvojat e përgjithshme të lojtarit të kazinosë celulare, Parimatch shënon 8.47 nga 10. Faktorët që luajnë në këtë vlerësim përfshijnë numrat dhe llojet e lojërave të ofruara, bonuset, opsionet e pagesës dhe më shumë .

Lojëra të ofruara në Parimatch

Parimatch ofron lojëra të njohura si Texas Holdem, Lotaria, Ruletë, Baccarat, Rummy , si dhe bonuse emocionuese. Ky Mobile Casino u shërben Mobile Casino -dashamirësve në kërkim të lojërave të njohura, emocionuese.

Programet e disponueshme në Parimatch

Pas lojërave të ofruara nga Parimatch ka disa nga prodhuesit më të favorizuar në industri. Parimatch ofron lojëra të bëra nga prodhues të tillë si Booongo Gaming, Quickspin, GameArt, Endorphina, Betsoft , ndër të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Parimatch

Duke qenë se ky ofrues është i popullarizuar në vende të tilla si , kjo Mobile Casino u shërben lojtarëve që duan të përdorin metoda të njohura pagese si Visa dhe PayPal. Megjithatë, nëse preferoni të përdorni një metodë tjetër, Parimatch mirëpret gjithashtu lojtarët që përdorin MasterCard, Visa, Debit Card, EcoPayz, Credit Cards , dhe më shumë.

Pse të luani në Parimatch ?

Kur vizitoni CasinoRank, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë. Ne vlerësojmë nga afër çdo individ, të licencuar Mobile Casino , në mënyrë që të mund të shijoni lehtësisht lojën tuaj në paqe. Parimatch është një opsion i sigurt për të gjithë ata që janë në kërkim të një eksperience të mirë Mobile Casino .

Nëse lindin ndonjë paqartësi ose pyetje, më poshtë lojtarët do të gjejnë disa informacione të mirë-për t'u ditur.