Party

Age Limit
Party
Party is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

About

Kjo kazino është në pronësi të ElectraWorks Limited Casino dhe është themeluar për herë të parë në vitin 1997. Party Casino është licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit dhe Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Ato ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë shërbimesh në botën e lojërave, duke përfshirë lojëra celulare dhe baste sportive dhe janë të disponueshme në disa vende të ndryshme në mbarë botën.

Games

Ka një shumëllojshmëri të gjerë të lojërave online të disponueshme në Party Casino. Slotet, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë dhe turnet janë vetëm disa nga opsionet e disponueshme. Party Casino ofron gjithashtu lojëra slot progresive si dhe lojëra tavoline. Përmirësimi bëhet në baza të rregullta për t'u siguruar që është një rrjedhë e vazhdueshme e titujve më të fundit.

Withdrawals

Kur të vijë koha për të bërë një tërheqje nga kjo kazino, opsionet tuaja përfshijnë transfertë bankare, Çeku, ClickandBuy, Neteller, PayPal, Ukash, Visa Electron, Visa dhe Skrill. Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se ekziston një kufi mujor i tërheqjes prej $20,000 për VIP-at e nivelit të ulët dhe $150,000 për VIP-at e nivelit të lartë.

Languages

Gjuhët e vetme që mbështeten nga kjo kazino janë anglishtja, gjermanishtja dhe rusishtja. Edhe pse ato janë një kazino globale, ka disa vende ku shërbimi nuk është i disponueshëm. Shumica e lojtarëve do të jenë në gjendje të menaxhojnë me opsionet gjuhësore të ofruara, por kjo mund të jetë një pengesë për shumë.

Live Casino

Ekzistojnë tre lloje kryesore lojërash të disponueshme në këtë kazino. Kjo përfshin lojëra virtuale, lojëra live dhe lojëra celulare. Lojërat e tyre virtuale përfshijnë shumicën e lojërave të tyre të tipit slot, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta përfshijnë poker dhe blackjack. Opsionet e lojërave celulare janë të disponueshme si në sistemet operative android ashtu edhe në Apple.

Promotions & Offers

Oferta e tyre e mirëseardhjes përfshin një bonus deri në 500 dollarë dhe 20 rrotullime falas. Një depozitë e parë deri në 200 dollarë do të përputhet me dollarin dhe vjen me 20 rrotullime falas. Ndërsa depozita e dytë dhe e tretë do të përputhen deri në 150 dollarë. Party Casino ofron gjithashtu bonuse pa depozite dhe bonuse për ndeshjen e depozitave.

Software

Softueri i përdorur nga kjo kazino është mjaft mbresëlënës. Shumica e lojërave të tyre janë sjellë tek ju nga PartyGaming, Electracade, Cryptologic WagerLogic, Evolution Gaming, Betsoft, IGT WagerWorks, Yggdrasil Gaming dhe Edict Merkur Gaming. Këta janë prodhuesit e titujve të lojërave si Motorhead Slots, Twin Spin, Secrets of Atlantis dhe Frozen Diamonds.

Support

Kjo kazino ofron mundësi të shkëlqyera mbështetjeje për klientët e saj. Ata kanë një ekip mbështetës 24/7 në dispozicion që trajton pyetjet në mënyrë telefonike, përmes emailit ose në bisedë të drejtpërdrejtë. Klientëve të çmuar u ofrohet një menaxher i llogarisë personale i cili është gati për të ofruar ndihmë dhe mbështetje pa marrë parasysh kohën e ditës.

Deposits

Individët që dëshirojnë të bëjnë një depozitë për të luajtur, kanë në dispozicion një sërë opsionesh të ndryshme. Zgjedhjet përfshijnë transferimin bankar, ClickandBuy, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Solo, Switch, Ukash, UseMyBank, Visa Electron, Visa, Western Union, Entropay, Citadel Commerce, Trustly dhe Skrill për të përmendur disa.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1997
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Gjermane
Ruse
LicencatLicencat (4)
Danish Gambling Authority
Gibraltar Regulatory Authority
Lithuania Gaming Control AuthorityUK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bank Wire Transfer
Citadel Commerce
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
Maestro
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Solo
Switch
Trustly
Ukash
UseMyBank
Visa
Visa Electron
Western Union
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Rumania
SoftwareSoftware (8)