Play Grand Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Play Grand
Play Grand is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Përfitimet
+ E renditura e para
+ Ofron lojërat më të njohura
+ Pikat e besnikërisë janë të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Credit CardsDebit Card
Maestro
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Argjentina
Brazili
Finlanda
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (17)
1x2Gaming2 By 2 Gaming
Amaya (Chartwell)
AristocratBetsoftElk StudiosEzugi
Games Warehouse
Leander GamesMicrogaming
Multicommerce Game Studio
NetEntNextGen Gaming
Nyx Interactive
QuickspinThunderkick
White Hat Gaming

About

Play Grand Casino hapi dyert e tij në internet për biznes në 2015. Është shumë konkurrues me ngjyrat e tij shumë të kundërta rozë dhe blu, të cilat përbëjnë temën e faqes së saj. Versioni celular është po aq emocionues.

Luaj nga aplikacioni i kazinosë ose faqja e internetit për celular

Uebsajtet e Play Grand Mobile i lejojnë lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer lojrash në lëvizje. I licencuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti Suedez, faqja e Play Grand është padyshim një platformë e sigurt për lojtarët celularë të iOS dhe Android. 

Sajti nuk ka kohë vonese kur ngarkohet në pajisje të ndryshme celulare. Në përgjithësi, lojtarët e fatit e vlerësojnë shumë butësinë e tij nëpër shfletues. Lundrimi në faqen e optimizuar për celular është e lehtë. Ai është i mbushur me kategorizim të lojërave të ikonave të etiketuara mirë që rrit përvojën celulare të lojtarëve. 

Uebfaqja e Play Grand ka një mundësi për shkarkimin e aplikacionit. I pajtueshëm me sisteme të ndryshme operative, ky aplikacion mund të shkarkohet falas. Aplikacioni i Play Grand është i dobishëm sepse i lejon përdoruesit të përdorin një aplikacion celular të bazuar në shfletuesin e internetit. Ai u ofron lojtarëve një shans për të luajtur në çast pa pasur nevojë të shkarkojnë skedarin APK nga App ose Play Store. 

Lojëra me lojëra nëpërmjet aplikacionit Play Grand përmirëson performancën vizuale të faqes. Për shembull, lojtarët janë të lirë të rregullojnë nivelet e ndriçimit. Po aq i përshtatshëm nga aplikacioni është shiriti shtesë i vizualizuar i veglave në fund. Ky shirit veglash lejon më shumë funksionalitete lundrimi në lojërat, kërkimet dhe seksionet e menysë. 

Për më tepër, aplikacioni krenohet me përputhshmërinë e gjithanshme me Safari, Chrome, Firefox dhe shfletues të tjerë HTML5.

Games

Kur bëhet fjalë për zgjedhjet në lojëra, ka zgjedhje të shumta brenda kategorive të lojërave, të cilat përbëhen nga lojëra elektronike, lojëra elektronike jackpot, kazino live dhe lojëra tavoline. Kjo do të thotë se nuk ka asnjë arsye që asnjë lojtar të duhet të shkojë diku tjetër për të shijuar një listë të plotë të lojërave më emocionuese të kazinosë.

Luaj Grand Games Mobile

Qoftë përmes aplikacionit ose direkt nga faqja e internetit, Play Grand ka një paketë të shkëlqyer lojërash. Zgjedhjet janë të lehta për t'u bërë. 

Në faqen e internetit, të gjitha kategoritë e lojërave kanë lidhje të qarta. Duke klikuar më tej mbi llojet, faqja zbulon nën-seksione të tjera që i bëjnë lojtarët të vijnë për më shumë. Qasja në lojëra të ndryshme përmes aplikacionit është më e aksesueshme. 

Ikona e lojës ju çon drejtpërdrejt në këto përzgjedhje kryesore bazuar në zgjedhjet e lojtarëve të mëparshëm dhe pëlqimet tuaja. 

Lojëra me slot për celular

Hyrja në faqen ose aplikacionin Play Grand përmes celularit ju jep akses në zgjedhje të pakufishme. Spade Gaming, Next Spin dhe Microgaming janë ndër zhvilluesit më të mirë të softuerit. Përzgjedhja e tyre është shumë e arritshme përmes filtrave të ndryshëm që përfshijnë

  • Lojëra elektronike të reja celulare - Goonies kthehen, Gladiator Legends, dhe Bomb Blaster.
  • Top Play Grand Slots - Book of Dead, Legacy of Dead dhe Big Bass Bonanza. 
  • Megaways - Bonanza dhe Temple Tumble Megaways
  • Slingo Slots - Slongone Fishing, Book of Slingo dhe Lobstermania Slingo.

Lojëra tavoline celulare

Seksioni i lojërave të tavolinës Play Grand ka zgjedhje emocionuese këtu. Nga variantet e Ruletës deri te lojërat blackjack dhe video pokeri. 

Faqja ofron këshilla për disa strategji pokeri. Përdorni këto strategji duke ruajtur pamjet e ekranit të celularit tuaj dhe duke i zbatuar ato siç duhet kur luani lojëra.

Withdrawals

Kazinoja ka bërë që metodat e tërheqjes të jenë të njëjtat platforma që përdoren për depozitat. Çfarëdo mënyrë që përdoret për depozitim do të aplikohet për tërheqjet. Nëse platforma nuk pranon tërheqje, faqja do t'i kërkojë lojtarit të sigurojë një metodë alternative për tërheqje që është e përshtatshme për ta.

Languages

Shumë lojtarë janë të kënaqur të mësojnë se Play Grand Casino është në dispozicion në shumë gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, suedisht, finlandisht dhe norvegjez. Për të hyrë në gjuhën e zgjedhjes së dikujt, ata mund ta bëjnë këtë duke përdorur menynë rënëse të gjuhës e cila ndodhet në sajt, e cila është e lehtë për t'u përdorur.

Promotions & Offers

Paketa e mirëseardhjes e ofruar nga Play Grand është më mbresëlënëse. Ai është i shpërndarë në tre depozita. Depozita e parë jep një ndeshje 100% deri në 300 dollarë me 30 rrotullime bonus. Depozita e dytë jep një ndeshje 50%, me deri në 50 rrotullime bonus. Depozita e tretë ofron një ndeshje 25% me deri në 20 rrotullime bonus.

Live Casino

Uebsajti dhe aplikacionet e "Luaj Grand Mobile" u mundësojnë kumarxhinjve veprim të drejtpërdrejtë në ekranet e tyre. Lobi i Blackjack, Lobi i Ruletës dhe lojëra të tjera zhytëse shfaqen shpejt në pajisje të ndryshme. 

Kroupët e tyre janë komunikues, ndërsa grafika dhe dritat balancojnë mirë për të krijuar një përvojë të paharrueshme lojërash të ngjashme me dyshemetë reale të lojërave të fatit.

Software

Për të mbajtur vëmendjen e lojtarëve të tyre, Play Grand Casino ka përdorur softuer kazino nga një sërë ofruesish shumë të njohur. Këto përfshijnë 2 By 2 Games, NetEnt, Evolution Gaming, Microgaming dhe shumë të tjera. Faqja ju lejon të zgjidhni lojërat tuaja të preferuara nga ofruesi në menunë e tyre rënëse.

Support

Mbështetja është një prioritet i madh për Play Grand Casino. Ka disa opsione në dispozicion të lojtarëve. 

Email-i është i disponueshëm përmes divizionit të mbështetjes. Më pas, biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme 24/7. Një tjetër mundësi është të përdorni seksionin e ndihmës i cili aksesohet lehtësisht në sit. Përgjigjet për shumë pyetje të zakonshme mund të gjenden këtu.

Deposits

Ashtu siç ka një shumëllojshmëri të shkëlqyer të ofertave të lojërave në Play Grand Casino, ka ndryshime në mënyrat se si mund të depozitoni. Këto përfshijnë Paysafe, Skrill, Neteller, Sofort, Trustly, Paypal, Visa dhe Mastercard. Një lojtar mund të depozitojë gjithashtu në Interac ose nëpërmjet bankës. Me këtë shumë zgjedhje, nuk duhet të ketë vështirësi në depozitimin.

Si të merrni një anëtarësim VIP në një kazino celulare
2021-12-05

Si të merrni një anëtarësim VIP në një kazino celulare

Konkurrenca është më e mira në industrinë e lojërave të fatit. Si të tilla, kazinotë më të mira celulare duhet të krijojnë metoda për të tërhequr dhe mbajtur lojtarë besnikë. Një mënyrë e tillë është ofrimi i trajtimeve VIP. Marrja e një anëtarësimi VIP hap një kuti plot me veçori dhe bonuse ekskluzive nga një kazino celulare. Pra, ky udhëzues ju mëson se si të bëheni një lojtar VIP në një kohë të shkurtër.