Play Uzu

Age Limit
Play Uzu
Play Uzu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalMasterCardVisaTrustlyPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Play Uzu është një kazino celulare në internet spanjolle e themeluar në vitin 2020. Është në pronësi të plotë të grupit Skill On Net. Play Uzu është i licencuar dhe i rregulluar nga Drejtoria e Përgjithshme Spanjolle për Rregullimin e Lojërave të Fatit. Me lojtarë masivë nga Kolumbia, Spanja, Ekuador, Kili dhe Peruja, Play Uzu ofron një koleksion të gjerë lojërash nga ofruesit e softuerëve të njohur.

Games

Luaj kazino celulare Uzu ofron një lob të gjerë lojrash me disa variacione lojërash elektronike, ruletë, blackjack, bingo dhe një kazino live. Të gjitha lojërat janë optimizuar për pajisjet celulare dhe japin të njëjtat pagesa dhe veçori si versioni në internet. Disa tituj të njohur të lojërave në kazino celulare Play Uzu përfshijnë Cleopatra, Lucky Leprechaun, Popeye Cazatesoros, Ruleta En Vivo dhe Book of Dead.

Withdrawals

Me fleksibilitet në metodat e depozitimit, ne presim të njëjtën gjë në opsionet e tërheqjes. Luaj Uzu nuk zhgënjen. Ofron opsione fleksibël të tërheqjes pa kufi minimal. Metodat e mbështetura përfshijnë Wire Transfer, Astropay, MasterCard, Visa, Neteller, EcoPayz, Jeton dhe Skrill.

Monedhat

Meqenëse Play Uzu është i përqendruar në një grup të caktuar lojtarësh, ai gjithashtu ka integruar një monedhë. Ju mund të përdorni vetëm Euro në Play Uzu. Kjo mund të dekurajojë shumë lojtarë që preferojnë monedha të tjera për lehtësinë e tyre. Ju mund të regjistroheni në kazinotë online për monedha të tjera.

Bonuses

Luaj kazino celulare Uzu krenohet me bonuse të jashtëzakonshme dhe oferta promovuese në industri. Ai nuk ofron bonuse tipike të mirëseardhjes, por i shpërblen lojtarët me shpërblime falas në para pas 30 ditëve të regjistrimit. Bonuset e tyre nuk vijnë me kërkesat e basteve. Oferta të tjera bonus përfshijnë The UZU Wheel, Prize Twister, Daily Live Roulette Promos dhe shpërblime besnikërie për anëtarët e Klubit UZU.

Languages

Play Uzu Mobile Casino disponohet vetëm në spanjisht. Është shumë popullor në mesin e komuniteteve spanjolle në Ekuador, Spanjë, Kolumbi, Kili dhe Peru. Megjithatë, Skill On Net zotëron marka të tjera që kujdesen për lojtarët që nuk flasin spanjisht. Ato përfshijnë kazinotë online Play Ojo, Play Million, Masked Singer dhe Queen Vegas.

Software

Titujt emocionues të lojërave mbështeten nga disa nga studiot e lojërave më të vlerësuara në industri. Këta ofrues të programeve kompjuterike të kazinosë përfshijnë GameArt, Evolution Gaming, Yggdrasil, Play'n GO, Pragmatic Play, Red Tiger, etj. Të gjithë këta ofrues janë testuar dhe certifikuar, dhe ju mund t'u besoni titujve të tyre të lojërave për drejtësi në lojë.

Support

Thelbi i operacioneve të kazinosë në internet është një ekip profesional dhe i besueshëm i mbështetjes së klientit. Luaj kazino celulare Uzu ofron mbështetje për klientët 24/7 përmes objektit LiveChat, email-it dhe thirrjeve telefonike. Ky ekip kërkon të ofrojë një përvojë të jashtëzakonshme lojërash përmes përgjigjeve në kohë ndaj pyetjeve të lojtarëve. Ju mund të gjeni disa përgjigje të shpejta në seksionin FAQ.

Deposits

Transaksionet në kazinotë në internet mund të jenë të ndërlikuara pasi nuk është e lehtë t'u besoni atyre kredencialet tuaja. Në kazino celulare Play Uzu, ata mbështesin kartat e kreditit/debitit dhe disa nga kuletat elektronike të besuara. Ju mund të bëni depozita deri në 10 dollarë. Opsionet e mbështetura përfshijnë Neteller, Skrill, EcoPayz, Jeton, Visa, MasterCard, Astropay dhe Wire Transfer.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Spanjolle
LicencatLicencat (6)
DGOJ Spain
Danish Gambling Authority
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Bank transfer
Cashlib
EcoPayz
Fast Bank Transfer
Instant Banking
MasterCardPayPalPaysafe Card
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (23)
Argjentina
Bolivia
Brazili
Ekuador
Guatemala
Guinea
Guinea Ekuatoriale
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Spanja
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (43)