Pocket Play Kazino Në Celular Rishikoni

Pocket PlayResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
Bonus100 € + 100 rrotullime dhe më shumë
Kazino celulare
2000+ lojëra
Pagesa të shpejta dhe të sigurta
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino celulare
2000+ lojëra
Pagesa të shpejta dhe të sigurta
Pocket Play
100 € + 100 rrotullime dhe më shumë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Një nga veçoritë më të mira të kësaj kazinoje janë ofertat fitimprurëse të kazinosë të përshtatura për lojtarët e rinj dhe tashmë të regjistruar. Lojtarët e rinj mund të pretendojnë ofertë e mirëseardhur që ka një bonus depozite dhe rrotullime shtesë falas. Sa i përket lojtarëve të regjistruar tashmë, Pocket Play përdor bonuset e ringarkimit, rrotullimet shtesë dhe kthimin e parave për mbajtjen e lojtarëve.

+4
+2
Mbyll
Games

Games

Tifozët e lojës me letra, poker, mund të luajnë disa nga më të mirat në internet video poker lojëra, duke përfshirë Joker Poker, Aces and Faces Poker, Jackpot Poker dhe Deuces Wild, vetëm për të përmendur disa. Përveç lojërave të pokerit RNG, ka edhe poker live. Përveç pokerit, Pocket Play Casino ka ruletë, blackjack, baccarat, lojëra me letra me gërvishtje, jackpot, etj.

Software

Ka mbi 2000 lojëra kazinoje në internet në Pocket Play Casino nga disa prej shitësve kryesorë të programeve kompjuterike të kazinove në industri. Lista përfshin zhvilluesit kryesorë, si Relax Gaming, Quickspin, Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play Ltd., Push Gaming, Pariplay, Spearhead, Evolution Gaming, Play 'n GO, Thunderkick, NoLimit City dhe ELK Studios.

Payments

Payments

Pocket Play u ofron lojtarëve opsione të shumta pagese për depozita dhe tërheqje. Faqja e internetit aktualisht ofron pagesa nëpërmjet metodave të depozitimit 8 , duke përfshirë EcoPayz, Visa, MasterCard, Credit Cards, Bank transfer . Të gjitha transaksionet përpunohen shpejt dhe në mënyrë të sigurt.

Deposits

Për të luajtur lojëra kazino në Pocket Play, kumarxhinjtë duhet të depozitojnë para të vërteta duke përdorur ndonjë nga metodat e disponueshme të depozitimit. Lista përfshin Visa, Transfertë bankare, MasterCard, Skrill, Neteller, Interac, ecoPayz, MiFinity, Jeton Wallet, MuchBetter, etj. Faqja e internetit është e siguruar duke përdorur kriptimin më të fundit të shkallës ushtarake për t'u mbrojtur nga mashtrimi.

Withdrawals

Pocket Play, së bashku me operatorin, Deep Dive Tech BV, janë institucione të vërteta që paguajnë fitues, ndryshe nga shumë kazino të paskrupullta që nuk paguajnë lojtarët. Për më tepër, kjo kazino garanton tërheqje të shpejta. Lista e metodave të tërheqjes në dispozicion përfshin MuchBetter, Interac, Neteller, Bank Wire Transfer, MiFinity, Skrill, ecoPayz dhe Portofoli Jeton , ndër të tjera.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

+1
+-1
Mbyll

Languages

Një faktor i rëndësishëm që lojtarët marrin parasysh kur zgjedhin kazinonë më të mirë për t'u bashkuar është zgjedhja e gjuhës. Definitivisht, lojtarët duan një kazino që mbështet një gjuhë që ata kuptojnë. Ndërsa shumë kazino online kanë dhjetëra gjuhë, Pocket Play mbështet vetëm katër gjuhë; gjermanisht, finlandez, anglisht dhe norvegjeze. Menuja e gjuhës është në fund të faqes.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Sa i përket licencave, Pocket Play rregullohet nga autoritete me reputacion. Akreditimet e tyre tregojnë se operatori është i përkushtuar t'u japë lojtarëve një përvojë të sigurt dhe transparente të lojërave celulare.

Licencat

Security

Në Pocket Play , besimi dhe siguria janë përparësitë kryesore. Kazinoja përdor teknologji moderne të kriptimit për të siguruar që të gjitha transaksionet dhe informacionet personale të jenë të sigurta nga sytë kureshtarë. Përveç kriptimit SSL, kjo faqe lojrash përdor mure zjarri të pathyeshme për të mbrojtur serverët e saj në distancë.

Responsible Gaming

Për më tepër, Pocket Play e merr seriozisht lojën e përgjegjshme dhe është e përkushtuar të promovojë praktika të sigurta. Aplikacioni i lojërave ofron disa mjete dhe burime për të ndihmuar lojtarët të menaxhojnë aktivitetet e tyre të lojërave dhe të luajnë me llogari. Disa vegla lojërash të përgjegjshme në Pocket Play përfshijnë kufijtë e depozitave, periudhat e skadimit dhe opsionet e vetëpërjashtimit. Për më tepër, operatori punon me organizata si GamCare dhe Gamblers Anonymous për të ofruar mbështetje të shpejtë dhe profesionale për problemet e fatit.

About

About

I lançuar në vitin 2020, Pocket Play është një kazino e parë në internet për celular operuar nga Deep Dive Tech BV Është optimizuar për të ofruar një përvojë të qetë të lojërave celulare. Kazinoja funksionon sipas një licence të lëshuar nga Curacao eGaming. Pocket Play krenohet me promovime fitimprurëse, banking fleksibël dhe një përvojë të jashtëzakonshme përdoruesi.

Pocket Play

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: Pocket Play

Account

Siç pritej, krijimi i një llogarie në Pocket Play është i shpejtë dhe i lehtë. Vizitoni mobilecasinorank-al.com duke përdorur çdo shfletues të përditësuar në telefonin tuaj dhe klikoni "Regjistrohu" përpara se të jepni informacione të përgjithshme si emrin, adresën e emailit dhe datën e lindjes.

Support

Deep Dive Tech BV e kupton se sa i rëndësishëm është shërbimi ndaj klientit për markat. Kjo është arsyeja pse Pocket Play Casino ka mbështetje të besueshme ndaj klientit për të siguruar që lojtarët të hyjnë në lojë pa asnjë lloj telashe. Kumarxhinjtë mund të marrin mbështetje përmes bisedës live 24/7 ose kanalit të postës elektronike. Ekziston gjithashtu një seksion i shkathët FAQ.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të kazinosë celulare në Pocket Play , ne kemi përgatitur disa këshilla të vlefshme për ju: * Vendosni një buxhet përpara se të filloni të luani në Pocket Play dhe përmbajuni atij. * Kërkoni ndonjë bonus ose promovim të ofruar nga Pocket Play . * Luaj vetëm lojëra me të cilat jeni njohur ose ju pëlqen të luani. * Luaj gjithmonë me përgjegjësi dhe mos i ndjek humbjet.

Promotions & Offers

Është e mundur të përfitoni nga një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh interesante në Pocket Play . Ofertat speciale në këtë kazino celulare do t'i argëtojnë lojtarët. Por, duhet të keni parasysh se marrëveshjet e Pocket Play i nënshtrohen kushteve dhe kushteve. Kur vendosni nëse do të pranoni ndonjë ofertë, është e rëndësishme të lexoni me kujdes kushtet e bonusit, pasi mund të ketë kërkesa specifike për t'u përmbushur përpara se të tërhiqni bonusin.

Mobile

Mobile

Siç u përmend më herët, Pocket Play është një kazino në internet e parë për celularin e krijuar për të ofruar një përvojë të qetë dhe të lezetshme të kazinosë celulare. Është i aksesueshëm si lojë e menjëhershme në pajisje të ndryshme, duke përfshirë celularin, iPad, tabletin dhe desktopin. Ndërkohë që operatori nuk ka investuar në aplikacionet vendase celulare (iOS dhe Android), versioni i kazinosë celulare Pocket Play është fantastik.

Monedhat

Monedhat

Një tjetër faktor që lojtarët marrin parasysh kur kërkojnë një kazino për t'u regjistruar janë opsionet e monedhës. Këtu përsëri, kumarxhinjtë duan të luajnë në një monedhë që preferojnë. Për momentin, kjo kazino mbështet paundin britanik (GBP), euron (EUR), koronë norvegjeze (NOK), kronën suedeze (SEK) dhe dollarin e Shteteve të Bashkuara (USD). Interesante, kazino gjithashtu pranon Quickbit gjithashtu.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
22BET
22BET:600 dollarë