Poker Stars Mobile Casino Rishikoni

Age Limit
Poker Stars
Poker Stars is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Faqja më e madhe e pokerit
+ Mund të luhet në të gjitha pajisjet
+ 7000+ lojëra pokeri

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Rumune
Suedeze
LicencatLicencat (4)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Malta Gaming Authority
Official National Gaming Office
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (35)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
Auto Live Roulette
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Biatlon
Blackjack
Boks
CS:GO
Classic Roulette Live
Flop Poker
Futboll
Futboll Amerikan
Futsalli
Hendboll
Hokej mbi akull
Kazino Holdem
Kriketi
Lightning Roulette
Live American Blackjack
MMA
PokerPoker me tre letra
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Tenisi
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Apple Pay
Bank transferCredit CardsDebit CardMasterCard
MuchBetter
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Swish
Trustly
Visa
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Leu rumun
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Rumania
SoftwareSoftware (13)

About

PokerStars Casino është një nga kazinotë më të mira në internet për adhuruesit e pokerit. Themeluar në vitin 2016, ai garanton përvojën përfundimtare të pokerit në internet. PokerStars është në pronësi të Rational Intellectual Holdings Limited dhe operohet nga TSG Interactive Gaming Europe Limited. Kur bëhet fjalë për licencimin, kazino celulare funksionon sipas ligjeve të Maltës.

Poker Stars

Games

Siç sugjeron emri, PokerStars është një kazino në internet që fokusohet në lojërat e pokerit nga disa prej zhvilluesve më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë poker. Ka kaq shumë variante të lojës popullore me letra, duke përfshirë Free Poker, Omaha Poker, Texas Hold'em Poker, Poker me Five Card Draw, Razz Poker dhe 7 Card Stud Poker, vetëm për të përmendur disa. Ajo që është interesante për këtë kazino është se u përshtatet nxënësve dhe lojtarëve me përvojë të pokerit. Nxënësit kanë shumë burime për të mësuar lojën, nga renditja e dorës deri te rregullat dhe strategjitë. Sa për lojtarët me përvojë të pokerit, kazinoja ka shumë lojëra pokeri live.

Withdrawals

Kur bëhet fjalë për tërheqjet, kjo kazino përpiqet t'u paguajë të gjithë lojtarëve fitimet e tyre plotësisht. Për më tepër, pagesat përpunohen më shpejt se në shumicën e kazinove. Lista e metodave të disponueshme të tërheqjes përfshin Transfertë Bankare Direkte, Sofort, WebMoney, NeoSurf, ecoPayz, AstroPay, Instadebit, etj. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve për të filluar tërheqjet.

Monedhat

Përveç platformës shumëgjuhëshe, PokerStars ka një platformë shumë-valutash për të lehtësuar vendosjen e lehtë. Për momentin, kazinoja pranon vetëm monedhat e parave fiat, flitet për dollarin amerikan (USD), euro (EUR), paund britanik (GBP) dhe dollarë kanadezë (CAD). Kriptovalutat si p.sh bitcoin, litecoin dhe ethereum nuk pranohen për momentin.

Bonuses

PokerStars Casino ka shumë bonuse dhe promovime pokeri për lojtarët e rinj të pokerit dhe tifozët tashmë të regjistruar të pokerit. Ekziston një bonus mirëseardhjeje që vjen me një përputhje në shumën që lojtarët depozitojnë për herë të parë. Shpërblime të tjera përfshijnë çipat e lojërave falas, ringarkoni bonuset, shpërblime me yje, bonuse të larta, etj.

Languages

PokerStars Casino është një kazino ndërkombëtare në internet që ofron shërbime lojrash për lojtarët nga e gjithë bota. Faqja e internetit e kompanisë është shumëgjuhëshe, kështu që lojtarët mund të kalojnë në gjuhën me të cilën njohin. Opsionet e disponueshme të gjuhës janë spanjisht, anglisht, gjermane, portugalisht, italisht, norvegjeze, islandeze, kineze, japoneze dhe ruse.

Mobile

E disponueshme si lojë e menjëhershme në desktop dhe pajisje celulare, PokerStars Casino ofron një përvojë fantastike të kazinosë. Për më tepër, ekziston një version celular i kazinosë, i quajtur si PokerStars Mobile Poker. Është i aksesueshëm si lojë e menjëhershme në shfletuesit celularë. Përveç kësaj, PokerStars ka aplikacione amtare celulare për pajisjet iOS dhe Android.

Support

Përvoja e përdoruesit në PokerStars Casino është jashtë kësaj bote. Kazinoja ka shumë burime për të ndihmuar lojtarët të fillojnë. Për më tepër, ekziston një mbështetje e besueshme e klientit në dispozicion në bisedën e drejtpërdrejtë. Fatkeqësisht, nuk ka kanale të tjera për të kontaktuar kompaninë në kohë reale dhe mbështetja nuk është e hapur 24 orë.

Deposits

Për të hyrë në poker me para të vërteta, kumarxhinjtë duhet të kenë fonde në llogaritë e tyre. Metodat e depozitimit përfshijnë eChecks Instant, Visa, Apple Pay, MasterCard, Instadebit, NeoSurf, Paysafecard, ecoPayz, Transfertë Bankare Direkte, Interac, Skrill, WebMoney, Transferta me tela, Neteller, MuchBetter, AstroPay, QIWI VISA, Transfertë Bankare Lokale, Transferta direkte bankare dhe Sofort, vetëm për të përmendur disa.