Pragmatic Play

February 21, 2023

Play Pragmatic lançon një lojë slot krejt të re me temë pica: Pizza! Pica? Pica!

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Nëse ju kujtohet hera e parë që keni hyrë në një kazino të vërtetë, do të dini se një nga lojërat e para të kazinosë që keni luajtur ishte një lojë slot. Jo vetëm që lojërat elektronike janë të njohura për fillestarët, por ato janë gjithashtu të njohura me njerëzit që kanë luajtur lojëra të fatit për disa vite.

Play Pragmatic lançon një lojë slot krejt të re me temë pica: Pizza! Pica? Pica!

Arsyeja pse lojërat elektronike janë kaq të njohura është se ato janë të thjeshta dhe nuk kërkojnë aftësi për të luajtur. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të futni një sasi të caktuar në automat, të tërhiqni levën dhe të prisni që të shfaqet kombinimi fitues. 

Me kalimin e lojtarëve të fatit nga kazinotë tokësore në kazinotë online, shumë video lojëra elektronike kanë filluar të shfaqen. Video lojërat elektronike janë në thelb lojëra video që funksionojnë në mënyrë të ngjashme me makinat e fatit. Mund të përdorni lojëra elektronike në video në kazino celulare online

Nëse ju pëlqen ideja për të shijuar një lojë slot në komoditetin e shtëpisë tuaj, ne kemi disa lajme fantastike për ju. Lojë pragmatike sapo lançoi një lojë slot krejt të re me temë pica. Këtu është gjithçka që duhet të dini për të. 

Lojë slot me temë pica: Pizza! Pica? Pica!

Sezoni i festave është këtu dhe të gjithë po hyjnë në frymën e dhurimit. Ndoshta ju keni bërë disa dhurata për disa nga miqtë tuaj të ngushtë dhe anëtarët e familjes. Ju gjithashtu mund të keni marrë disa dhurata të shkëlqyera prej tyre. Megjithatë, ka një dhuratë për ju që ndoshta nuk e keni ditur.

Për muajin e dhënies, Pragmatic Play, një nga zhvilluesit kryesorë të industrisë së lojërave të kazinosë dhe ofruesit e lojërave të kazinosë në industrinë e kazinove online, ka vendosur të lëshojë një lojë slot krejt të re. Për njerëzit që duan të luajnë lojëra elektronike, kjo është një dhuratë e shkëlqyer që ata do ta shijojnë këtë sezon festash.

Loja slot e lëshuar nga Pragmatic Play është "Pizza! Pica? PicaSiç mund ta keni marrë me mend tashmë, Pica! Pica? Pica! është një lojë me temë pica. Pica! Pica? Pica! u lançua më 12 dhjetor 2022. E kemi provuar vetë dhe na ka pëlqyer shumë. 

Pica! Pica? PicaKarakteristikat e !

Pica! Pica? Pica! është një lojë slot unike. Ndoshta nuk keni parë kurrë një lojë tjetër slot si kjo. Pica! Pica? Pica! përdor një plan urbanistik 2x3x4x5x6 ku sloti i parë shfaq dy simbole, sloti i dytë ka tre, i treti ka katër, i katërti ka pesë dhe i pesti ka gjashtë. Me fjalë të tjera, pica është një lojë me 5 slota me një numër të ndryshëm simbolesh në secilën slot.

Vendi në fund ka numrin më të vogël të simboleve, dhe ai në krye ka numrin më të madh, i cili krijon formën e një fete pice. Simbolet në këtë lojë janë gjithashtu fotografi të shtesave që mund të shihni në një picë, si kërpudha, feta piperoni ose gjethe borziloku.

Nëse merrni 3, 4 ose 5 simbole të shpërndarjes, mund të merrni 10, 15 ose 20 rrotullime falas. Kur përdorni një rrotullim falas, pjesa e picës në ekranin tuaj do të zgjerohet dhe do të shndërrohet në gjysmën e plotë të picës. Sidoqoftë, do të vazhdoni të luani formatin 2x3x4x5x6. Ju mund të fitoni potencialisht dy herë, pesë herë, dhjetë herë, 20 herë, 25 herë ose 50 herë bast tuaj. Gjithashtu, ju mund të fitoni deri në 2000 herë bastin tuaj në xhekpotin kryesor.

Lojëra të tjera të reja nga Pragmatic Play që duhet të provoni këtë sezon festash

Nëse mendoni se Pica! Pica? Pica! është e vetmja lojë që kemi për ju sot, kështu që gaboheni. Pica! Pica? Pica! nuk është e vetmja lojë që Pragmatic Play ka lansuar kohët e fundit. Këtu janë disa lojëra të tjera slot që mund të luani këtë sezon festash.

Bigger Bass Blizzard Christmas Catch

Së pari, ne kemi Bigger Bass Blizzard Christmas Catch. Bigger Bass Blizzard Christmas Catch u lançua më 28 nëntor 2022. Nëse ju pëlqen Krishtlindjet, do të kënaqeni shumë duke luajtur këtë lojë. Kjo lojë mund t'ju duket shumë e njohur nëse keni luajtur lojërat e tjera Big Bass. Sidoqoftë, kjo ka një temë Krishtlindjesh.

Dhuratat e mëdha të Santa

Një lojë tjetër që duhet të shikoni në këtë sezon festash është Dhuratat e Mëdha të Santa. Dhuratat e Madhe të Santa është gjithashtu një tjetër lojë me temë Krishtlindjen, e cila është në përputhje me kohën aktuale të vitit. Mund të fitoni potencialisht deri në 5000 herë bastin tuaj në këtë lojë, prandaj provojeni.

Përmbledhje

Lojërat me slot janë super argëtuese. Sidomos lojëra elektronike në internet, sepse mund t'i shijoni ato në shtëpinë tuaj. për fat të mirë, lojëra të reja kazino celulare lansoni rregullisht, gjë që ndihmon për t'i mbajtur gjërat të freskëta. Këtë herë, Pragmatic Play ka lançuar një tjetër lojë slot të shkëlqyer të quajtur Pizza! Pica? Pica!. Shikojeni dhe shikoni nëse ju pëlqen apo jo.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese
2024-04-16

Evolucioni i kodeve të lojërave: Nga fjalëkalimet te përfitimet promovuese

Lajme