Program partneriteti

Filialet e iGaming që kërkojnë marka të kazinove më të konvertueshme me ofruesit kryesorë në industri mund t'i drejtohen iAffiliates. Është një markë kazino me qindra lojëra të reja kazino, grafika tërheqëse dhe ndërfaqe intuitive të përdoruesit që tërheqin lojtarë në mbarë botën. Programi përdor një sistem të rafinuar bashkëpunëtor që ofron furnizim XML, raportim të detajuar në kohë reale dhe gjurmim dinamik.

Shfaq më shumë

Çdo faqe interneti që dëshiron të fitojë pak më shumë para dhe gjithashtu ka një interes lojëra mund të përdorni Affiliates Vbet për të fituar më shumë para. Ata e bëjnë procesin të lehtë duke ofruar shumë informacione dhe statistika marketingu për t'u përditësuar.

Shfaq më shumë

Betsson Group Affiliates ka mbi 40 vjet përvojë në industrinë e lojrave. Kjo sasi mbresëlënëse e përvojës rrjedh edhe në programin e tyre të filialeve. Ata kanë një staf të përkushtuar me vite përvojë dhe njohuri për të udhëhequr filialet përmes programit të tyre të filialeve.

Shfaq më shumë

'22bet Partners' është një program shoqërues që qëndron pas promovimit të 22bet Casino dhe qeveriset nga ligjet e Curacao. Është gjithashtu i disponueshëm në kazinove celulare. Lojtarët mund të shijojnë lojëra nga ofruesit si Play'n GO, NetEnt. dhe Microgaming. Filialet që kërkojnë të promovojnë '22bet Partners' janë përgjegjës për një komision ekskluziv, një përqindje e të ardhurave neto të krijuara nga lojtarët që ata referojnë.

Shfaq më shumë

AffPower është një program shoqërues që fokusohet në promovimin e kazinove të caktuara në internet. Kazinotë në këtë grup ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, disa lojëra elektronike dhe shumë të tjera nga ofruesit kryesorë. Marka e kazinosë, AffPower, u krijua në 2011 nën juridiksionin e Maltës. Shumica e bashkëpunëtorëve të AffPower janë nën modelin e ndarjes së të ardhurave me një mënyrë pagese fleksibël.

Shfaq më shumë

Marketingu i kazinove të shquara në internet mund të jetë shumë fitimprurës për filialet. Plain Partners është një program shoqërues që ofron lojëra të jashtëzakonshme të kazinosë në internet. Ajo ka përjetuar një rritje të madhe në bazën e saj të përdoruesve për të pasur shumë kazino dhe disa materiale promovuese. Gjithashtu, këto kazino janë në celular, duke e bërë më të lehtë për markën të lulëzojë.

Shfaq më shumë

Casumo Affiliates është një program filial i krijuar për të rritur jetëgjatësinë e çdo lojtari në Casumo Casino. Kur partnerët e filialeve zgjedhin Casumo Affiliates, ata duhet të presin që të marrin konvertimin kryesor në treg. Gjithashtu, partnerët nuk kanë arsye të shqetësohen për pagesat; zakonisht ndodh në javën e parë të muajit.

Shfaq më shumë

A po kërkon dikush programin e filialeve me pagesë më të shpejtë në internet? Intertops Affiliates krenohet me këtë, duke ofruar kazinotë më të fundit, një libër sportiv dhe një dhomë pokeri. Marka e kazinosë u krijua në 1983 dhe në 1996, ajo fitoi shikueshmëri në internet. Intertops fton bashkëpunëtorët të bashkohen në rrjetin e saj dhe të promovojnë ofertat e saj për lojtarët në mbarë botën.

Shfaq më shumë

1xBet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi