Më e mira 22bet Partners Kazino Në Celular

'22bet Partners' është një program shoqërues që qëndron pas promovimit të 22bet Casino dhe qeveriset nga ligjet e Curacao. Është gjithashtu i disponueshëm në kazinove celulare. Lojtarët mund të shijojnë lojëra nga ofruesit si Play'n GO, NetEnt. dhe Microgaming. Filialet që kërkojnë të promovojnë '22bet Partners' janë përgjegjës për një komision ekskluziv, një përqindje e të ardhurave neto të krijuara nga lojtarët që ata referojnë.

Sa më shumë të ardhura neto të gjeneruara nga lojtarët e referuar, aq më shumë fitime bëjnë filialet. Komisioni i çdo filiali fillon nga 25% deri në një pjesë masive të të ardhurave prej 50%. Plani i filialit '22bet Partners' është i favorshëm për partnerët pasi nuk ka bartje të bilancit negativ.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi