Më e mira Aff Power Kazino Në Celular

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

AffPower është një program shoqërues që fokusohet në promovimin e kazinove të caktuara në internet. Kazinotë në këtë grup ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, disa lojëra elektronike dhe shumë të tjera nga ofruesit kryesorë. Marka e kazinosë, AffPower, u krijua në 2011 nën juridiksionin e Maltës. Shumica e bashkëpunëtorëve të AffPower janë nën modelin e ndarjes së të ardhurave me një mënyrë pagese fleksibël.

Filialet paguhen me komisione të përjetshme bazuar në të ardhurat neto që lojtarët që ata referojnë sjellin në kazino. AffPower u ofron filialeve të saj një marrëveshje ekskluzive prej 40% të të ardhurave për tre muajt e parë të promovimit të kazinove të saj. Po kështu, bashkëpunëtorët e këtij programi partneriteti nuk duhet të shqetësohen për bilancet negative - pa bartje negative.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi