Më e mira Betchan Affiliates Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

BetChan Affiliates është një program shoqërues për lojra kazino BetChan kërkon që partnerët të ndihmojnë në promovimin e kazinove të saj në platformat e tyre të ndryshme. Dhe si linja e saj e hapjes, BetChan premton një komision të mahnitshëm prej 30% gjatë gjithë jetës nga fitimet e bëra nga lojtarët e referuar. Ftesa e filialeve të tjera për t'iu bashkuar këtij rrjeti gjithashtu tërheq komision për referuesin nga fitimet e bëra nga ato filiale.

Si punon

Kushdo që bashkohet me bashkëpunëtorët e BetChan ka akses në materiale promovuese me cilësi të lartë. Ekipi i tij i marketingut di se si t'i bëjë lojtarët të kthehen. Dhe nëse një filial ka sfida, ekipi mbështetës i BetChan do të jetë në gjendje të ofrojë ndihmë. Fitimi në platformë është i thjeshtë; sillni lojtarë dhe merrni një komision të përjetshëm.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi