Më e mira Bwin.Party Partners Kazino Në Celular

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

BWin Party Partners është një program shoqërues me një program të shkëlqyer lojëra kazino përvojë - dizajne të shkëlqyera, lojë e përmirësuar dhe promovime të thjeshtuara. Filialet që kërkojnë të promovojnë BWin do të paguhen 15-35% komisione për zgjedhjen e markës kryesore. Ndërsa në lojën e tij të kryqëzuar, bashkëpunëtorët do të marrin komisione 10-20%.

Programi i filialeve BWin është falas për t'u bashkuar për blogerët ose këdo që ka mjaft ndjekës të mediave sociale. Bordi i tij ofron një sërë mjetesh, burimesh dhe mbështetjesh promovuese. Këto do të ndihmojnë bashkëpunëtorët në optimizimin e fushatave të tyre për trafik të menjëhershëm dhe të qëndrueshëm. Platforma Gamebookers e BWin Party Partners ofron 30% fitime me normë të sheshtë dhe 5% të ardhura të përsëritura nga nën-affiliate

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi