Më e mira ComeOn Connect Affiliates Kazino Në Celular

ComeOn Connect Affiliates është rezultat i një bashkimi të Filialeve Cherry dhe Filialeve Earn. Ata u ofrojnë lojtarëve mundësinë për të fituar deri në 45% të pjesës së të ardhurave. Programi gjithashtu ka shërbim të shkëlqyer ndaj klientit i cili është i disponueshëm në çdo kohë. Për më tepër, 20 marka janë gjithashtu të lidhura me Filialet ComeOn në këtë kohë (si në 2021).

Kjo do të thotë që partnerët marrin ndryshime serioze kur promovojnë markat ComeOn Connect në faqet e tyre. Gjithashtu, ka pirgje mjetesh marketingu dhe statistika të lehta për t'u parë. Së fundi, ju gjithashtu mund të fitoni një 10% shtesë përmes programit të ri Super Affiliate dhe shumë më tepër

al Country FlagCheckmark

Cherry Casino

al Country FlagCheckmark
500 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
  • Prekje ekskluzive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
  • Prekje ekskluzive

Cherry Casino ka një histori që shkon në vitin 1963 kur Bill Lindwall dhe Rolf Lundstrom u bashkuan për të formuar një kompani lojërash fati. Ky ofrues suedez i kazinove ishte ndër bizneset e para të basteve që ofronte shërbime në internet kur lançoi faqen e tij të internetit në vitin 2000. Në 2014 dhe 2015, Cherry Casino fitoi çmimin Operatori më i Mirë i Lojërave Online.