Më e mira Dafabet Affiliates Kazino Në Celular

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Dafabet Affiliates është një program shoqërues iGaming në Azi, duke ofruar një mundësi për bashkëpunëtorët që të fitojnë të ardhura në kazinove online, baste sportive dhe poker online. Dafabet është i licencuar dhe i rregulluar dhe operon brenda dhe brenda Filipineve. Ajo vlerëson partnerët dhe lojtarët e saj duke ofruar përvojën më të mirë të lojërave. Partnerët marrin një pjesë fillestare të të ardhurave prej 30% kur regjistrohen në programin e tyre të filialeve dhe pagesa mund të shkojë deri në 40% pasi ata referojnë më shumë lojtarë depozitues.

Si funksionon Partnerët duhet të regjistrohen, më pas të kapin mjetet e marketingut për të tërhequr lojtarët në platformën e lojërave. Pasi lojtarët të regjistrohen, ekipi profesional i Dafabet merr përsipër, duke siguruar që lojtarët të depozitojnë dhe të bastojnë rregullisht.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi