Më e mira Deckmedia Affiliate Kazino Në Celular

Deckmedia është një program shoqërues që ofron dy kazino të njohura për partnerët e tij. Partnerët përfshijnë blogerë, pronarë biznesi, operatorët e kazinosë, edhe kumarxhinjtë që kërkojnë të rrisin fitimet e tyre. Deckmedia është besnike ndaj lojtarëve të saj duke u ofruar atyre një përvojë të shkëlqyeshme të lojërave të kazinosë që shkarkohen, lojërave të menjëhershme dhe emocionuese për celularët. Partnerët nuk kanë asgjë për të humbur sepse nuk ka bartje të bilanceve negative.

Si funksionon Regjistrohuni dhe futuni në panelin e kontrollit për argëtim të vërtetë për të fituar para. Partnerët duhet të zgjedhin mjetet e marketingut bazuar në atë që funksionon për burimin e tyre të trafikut. Komisioni fillon me 30%, dhe partnerët do të marrin gjithashtu një komision tjetër prej 5% për ftimin e filialeve të tjera për t'u bashkuar me rrjetin.

al Country FlagCheckmark

SlotoCash

al Country FlagCheckmark
7777 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Sloto'Cash Mobile Casino është themeluar në vitin 2007 dhe është në pronësi të Deckmedia NV Casinos. Mund të mos jetë aq i njohur sa kazinotë e tjera, por ka një reputacion pozitiv. Sloto'Cash Casino ofron një sërë lojërash të ndryshme, megjithëse fokusohet kryesisht në lojëra elektronike. Ekzistojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash standarde të kazinosë.

  Deri në 800 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Turne të ftohtë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Turne të ftohtë

  Miami Club Casino ofron lojëra të ndryshme në internet në një përhapje të gjerë të vendeve. Kjo kazino celulare u themelua në vitin 2012 dhe është pjesë e kompanisë mëmë Deck Media. Ata janë të autorizuar dhe të licencuar nga Qeveria e Curacao dhe ofrojnë një sërë lojërash, promovimesh dhe turnesh për të gjithë klientët e tyre.