Më e mira EnergyPartners Kazino Në Celular

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

EnergyPartners Affiliates është programi i filialeve për EnergyCasino dhe EnergyBet. Programi filloi në vitin 2015 dhe është i bazuar në Maltë. Filialet duhet të regjistrohen për të marrë shumë lloje të ndryshme të marketingut për sportet e tyre ose faqet e internetit të kazinove. Disa nga këto mjete përfshijnë parulla, lidhje me tekst, postues dhe shumë më tepër.

Këto mund të zbatohen në një faqe interneti për të marrë një pjesë të fitimeve të Filialeve të EnergyPartner. Filialet paguhen përmes metodave të pagesës si Skrill dhe mënyrave të tjera të pagesës. Ata kanë një ekip mbështetës të përkushtuar dhe statistikat më të fundit mund të shihen për të gjurmuar fitimet. Filialet mund të kontrollojnë gjithashtu marrëveshjen e tyre të ndarjes së të ardhurave, marrëveshjen e kostos për veprim (CPA) ose marrëveshjen e kostos për drejtues (CPL) sot.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi