Më e mira Fun Casino Affiliates Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Fun Casino Affiliates është një program filial lider në industri me mbi 1600 lojëra nga më shumë se 20 ofrues të ndryshëm softuerësh. Marka e filialit është e licencuar nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti Suedez i Lojërave të Lojërave dhe Malta Gaming. Ai ofron deri në 50% pjesë mbresëlënëse të të ardhurave dhe sigurohet që partnerët e tij të mos kenë bartje.

Si punon

Plotësoni formularin e regjistrimit në seksionin "Regjistrohu" të faqes në internet dhe prisni për aktivizimin e llogarisë. Më pas vazhdoni të zgjidhni mjetet e dëshiruara të marketingut si postuesit, raportet, banderolat, gjurmuesit dinamikë, lidhjet e tekstit dhe faqet e uljes. Promovoni markat e kazinove për të fituar komisione të larta nga 25% deri në 40% rev-share.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi