Më e mira iAffiliates Kazino Në Celular

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Filialet e iGaming që kërkojnë marka të kazinove më të konvertueshme me ofruesit kryesorë në industri mund t'i drejtohen iAffiliates. Është një markë kazino me qindra lojëra të reja kazino, grafika tërheqëse dhe ndërfaqe intuitive të përdoruesit që tërheqin lojtarë në mbarë botën. Programi përdor një sistem të rafinuar bashkëpunëtor që ofron furnizim XML, raportim të detajuar në kohë reale dhe gjurmim dinamik.

iAffiliates gjithashtu merr drejtimin kur bëhet fjalë për ofrimin e mjeteve të avancuara të marketingut të orientuara nga smartphone. Shndërrimi i trafikut të filialeve në të ardhura është i lehtë me iAffiliates përmes ekipit të tij profesional të dedikuar. Kjo siguron që filialet mund të ngjiten në shkallët e komisionit më të lartë (deri në 70% të të ardhurave) kur lojtarët e referuar rrisin të ardhurat e tyre neto.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi