Më e mira Income88 Affiliates Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Income88 Affiliates është një program bashkëpunëtor i besueshëm që mbështet gjuhë të ndryshme për ta ndihmuar atë partnerët të arrijë një audiencë më të gjerë. Ajo ofron mjete të shkëlqyera marketingu për të siguruar që të gjithë partnerët e saj të jenë të suksesshëm. Marka ofron gjithashtu tarifa të larta komisioni dhe siguron që asnjë nga filialet e saj të mos ketë bartje negative në muajin pasardhës.

Si punon

Pas regjistrimit, secilit partner i caktohet një menaxher personal i filialeve për të ndihmuar në optimizimin e fushatës për konvertime optimale. Secilit bashkëpunëtor i ofrohen gjithashtu mjete marketingu, të cilat përfshijnë banderola, lojëra falas, banderola progresive, burime RSS, shkrime, bibliotekë të pamjeve të ekranit, XML dhe faqe regjistrimi të përbashkëta. Partnerët mund të marrin fitime të pakufizuara kur rriten deri në 40% komision.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi