Më e mira Intertops Affiliates Kazino Në Celular

A po kërkon dikush programin e filialeve me pagesë më të shpejtë në internet? Intertops Affiliates krenohet me këtë, duke ofruar kazinotë më të fundit, një libër sportiv dhe një dhomë pokeri. Marka e kazinosë u krijua në 1983 dhe në 1996, ajo fitoi shikueshmëri në internet. Intertops fton bashkëpunëtorët të bashkohen në rrjetin e saj dhe të promovojnë ofertat e saj për lojtarët në mbarë botën.

Si punon
Emily Patel
WriterEmily PatelWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Si punon

Si punon

Me t'u bashkuar në rrjet, bashkëpunëtorët marrin 20%/pjesë të të ardhurave deri në 35% për mbi 40,000 dollarë të ardhura. Gjithashtu, një pjesë e të ardhurave prej 5% shkon në programin e filialeve. Intertops është bujar në ofrimin e parave serioze për bashkëpunëtorët e tij për sa kohë që ata po e konvertojnë trafikun e tyre për t'u regjistruar, depozituar dhe fituar para me programin e filialeve.

Si punon