Më e mira LeoVegas Affiliate Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

I lançuar në 2012, LeoVegas Affiliate është një nga programet më të mira të filialeve që i ofron partnerit rrjedha të shumta të të ardhurave. Pasi të lidhen, partnerët munden bej para përmes versionit të tij celular, aplikacionit dhe desktopit. LeoVegas Affiliate ofron gjithashtu CPA, CPL dhe ndarjen tradicionale të të ardhurave, ndërsa ende ofron opsione fleksibël për çdo partner.

Si punon

Pas regjistrimit të suksesshëm, partnerëve u sigurohen fushata marketingu. Ata gjithashtu kanë qasje në ekipin kompetent që qëndron pas kompanisë që nga fillimi. Çdo partner merr një të ardhur standarde të përcaktuar nga të ardhurat neto të lojtarëve të referuar. Fillon me një komision regjistrimi prej 25%, i cili rritet deri në 40%.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi