Më e mira Metal Casino Affiliates Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Metal Casino ofron një program Filialin për partnerët aspirues që mund të sjellin lojtarë seriozë që kërkojnë shpërblime të mëdha. Rrjeti i filialeve ofron komision në tre kategori: përkatësisht 30%, 35% dhe 40% pjesë e të ardhurave. Çdokush mund të regjistrohet në programin e filialeve Meta Casino për të gjeneruar të ardhura të përsëritura.

Si punon

Pas plotësimit të aplikacionit të filialit, partnerët duhet të promovojnë lidhjet e filialeve në faqen e tyre të internetit (nëse ka). Ata gjithashtu mund të përdorin Facebook dhe Twitter për të promovuar lidhjet. Kur ndonjë lojtar i bashkohet Meta Casino përmes lidhjes, tregtari filial fillon të marrë një komision. Me një rritje në bazën e klientëve të menaxherit të filialit, të ardhurat e tij rriten gjithashtu.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi