Më e mira Play Million Partners Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Play Million Partners është një program filial i zotëruar dhe operuar nga Medonia Marketing, dhe është i bazuar në Tortola, Ishujt e Virgjër. Ai përdor një ekip profesional që mund të ndihmojë partnerët ta kthejnë trafikun e tyre në fitime. Play Million ofron raporte të detajuara duke përdorur mjetin e tij fleksibël të raportimit që ndihmojnë në marrjen e më shumë të dhënave nga trafiku i një filiali.

Si punon

Është e lehtë dhe falas për t'u bashkuar. Më pas, filloni të promovoni kazinotë në internet më të konvertuara të markës. Thjesht dërgoni trafik në të kazinove dhe lejoni ekipin e tij profesional të bëjë pjesën tjetër. Më pas, rri duarkryq, fito dhe shijo komisionet e larta që fillojnë nga 25% në 40% për lojtarët e rinj depozitues të referuar në rrjet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi