Më e mira Play Million Partners Kazino Në Celular

Play Million Partners është një program filial i zotëruar dhe operuar nga Medonia Marketing, dhe është i bazuar në Tortola, Ishujt e Virgjër. Ai përdor një ekip profesional që mund të ndihmojë partnerët ta kthejnë trafikun e tyre në fitime. Play Million ofron raporte të detajuara duke përdorur mjetin e tij fleksibël të raportimit që ndihmojnë në marrjen e më shumë të dhënave nga trafiku i një filiali.

Si punon
al Country FlagCheckmark

Play Million

al Country FlagCheckmark
200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Panairi i provuar nga iTech Labs
  • Vip Lounge në dispozicion
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Panairi i provuar nga iTech Labs
  • Vip Lounge në dispozicion

Nisur në maj 2011, PlayMillion Mobile Casino është një markë në internet për individë. Ai përmban një pamje moderne dhe të freskët dhe tërheq si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët me përvojë. Ajo ka një licencë nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe licencë nga Autoriteti i Lotarive dhe Lojërave të Maltës. PlayMillion u jep lojtarëve përvojën më të mirë.

Si punon

Si punon

Është e lehtë dhe falas për t'u bashkuar. Më pas, filloni të promovoni kazinotë në internet më të konvertuara të markës. Thjesht dërgoni trafik në të kazinove dhe lejoni ekipin e tij profesional të bëjë pjesën tjetër. Më pas, rri duarkryq, fito dhe shijo komisionet e larta që fillojnë nga 25% në 40% për lojtarët e rinj depozitues të referuar në rrjet.

Si punon