Më e mira RP Affiliates Kazino Në Celular

Si punon
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher

Filialet e RP-së krenohen që i ofrojnë vlerë në internet kazino filialet dhe lojtarët referuar markës. Në mënyrë mbresëlënëse, RP Affiliates u ofron bashkëpunëtorëve të rinj një komision prej 50% në dy muajt e tyre të parë. Më pas, ata kalojnë në normat standarde konkurruese të markës. Për më tepër, RP Affiliates premton të mos godasë kurrë bashkëpunëtorët e saj me bartje negative.

Si punon

Anëtarësimi në rrjetin e filialeve hap partnerët për mjete të ndryshme fushatash, nga banderola te lidhjet me tekst. Të gjitha këto ndihmojnë bashkëpunëtorët në dërgimin e trafikut në programin e markës, duke i lejuar filialet të fitojnë një pjesë të të ardhurave të fuqishme gjatë gjithë jetës tek lojtarët për aq kohë sa ata po depozitojnë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi