Kazinotë më të mira celulare me 888 Gaming 2024

888 gaming është një lojtar kryesor në treg si në krijimin e softuerit të lojrave ashtu edhe në ofrimin e platformave të lojrave. Ajo ka ekzistuar që nga viti 1997, ka përballuar shumë stuhi ligjore gjatë kohës së saj dhe tani renditet si një kompani publike e kufizuar. 888 gaming gjithashtu bashkëpunon me sajte të tjera lojrash në një model B2B duke shitur softuer.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi