Kazinotë më të mira celulare me Betsoft 2023

Betsoft është një nga krijuesit më të njohur në botë të lojërave të kazinove celularë dhe lojërave elektronike 3D. Lojërat që ato ofrojnë janë tërheqëse dhe tërheqëse. Kompania përdor teknologjinë HTML5 për të krijuar një sërë produktesh fantastike. Betsoft ka qenë i fortë për më shumë se 10 vjet dhe ka fituar një sërë çmimesh.

Kazinotë më të mira celulare me Betsoft 2023

Të rejat e fundit

Krijoni kombinimet më të nxehta fituese në Super Golden Dragon Inferno nga Betsoft
2023-09-28

Krijoni kombinimet më të nxehta fituese në Super Golden Dragon Inferno nga Betsoft

Betsoft, një furnizues i lojërave gjithëpërfshirëse të kazinosë celulare, ka rritur portofolin e sloteve Hold & Win me performancën më të mirë me Super Golden Dragon Inferno. Siç lë të kuptohet emri, kjo lojë ndjek titullin origjinal të Golden Dragon Inferno.

Betsoft jep shpërblime të mëdha në Promocionin e Ri Merr Çmimin
2023-06-16

Betsoft jep shpërblime të mëdha në Promocionin e Ri Merr Çmimin

Promovimi i rrjetit të Betsoft Take the Prize ka krijuar shpesh fitues në rrjetin e kazinove të kompanisë. Grumbulluesi i përmbajtjes lançoi këtë mjet promovues në lojë në janar 2022, duke i lejuar lojtarët të fitojnë potencialisht shpërblime të mëdha me vetëm një rrotullim në lojërat elektronike të tij celulare.

Fitoni disa çmime bujare në slotin krejt të ri Phở Sho nga Betsoft
2023-06-15

Fitoni disa çmime bujare në slotin krejt të ri Phở Sho nga Betsoft

Betsoft Gaming, një zhvillues kryesor i lojra kazino celulare, ka njoftuar publikimin e ri, Phở Sho. Ky titull me temë ushqimore përfshin lojën shumë të suksesshme të bonusit Hold & Win, e prezantuar për herë të parë në Golden Dragon Inferno në 2022.

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777
2023-05-25

Betsoft Gaming rrit përzgjedhjen e lojërave të tavolinës me Jackpots Supreme 777

Betsoft, një zhvillues kryesor i lojërave me orientim celular, ka kujtuar fansat e saj Blackjack që dëshirojnë diçka më shumë. Kjo ndodh pasi kompania publikoi Supreme 777 Jackpots, një lojë Blackjack që ruan përvojën klasike duke shtuar eksitimin e basteve anësore të Perfect Pairs dhe veçorive të Jackpot Progresiv.