Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme

Betsoft

2022-02-21

Katrin Becker

Më 27 janar 2022, Betsoft njoftoi debutimin e një eksperience të shijshme përmes Triple Juicy Drops. Kjo lojë krejt e re krenohet me sistemin kaskadë, i cili sjell një mënyrë freskuese të ndryshme se si lëvizin rrotullat. 

Betsoft nis 2022 me pikat klasike të trefishta të lëngshme

Ai gjithashtu strehon shumëfishues të egër që mund të rrisin fitimet gjatë gjithë lojës. Plus, lojtarët kanë një shans unik për të fituar tre çmime jackpot me vlerë 500x, 2,000x dhe 20,534x. Pra, a jeni gati për aferën e frytshme?

Përmbledhje e Slotit Triple Juicy Drops

Triple Juicy Drops është një automat tërheqës që luhet në një tabelë lojërash 5x5. Lojtarët mund të krijojnë një kombinim fitues duke përputhur tre ose më shumë simbole vertikalisht ose horizontalisht. Dhe me mend çfarë? Mund të përputheni kudo në bobina, duke përfshirë pozicionin qendror.

Përveç kësaj, loja krenohet me një koleksion simbolesh. Tetë simbolet e frutave janë ikonat me pagesë të ulët, duke shfrytëzuar çdo gjë nga 0,2x deri në 15x të aksioneve për pesë të një lloji. Pjepri është simboli premium i frutave, duke u dhënë lojtarëve 2.5x, 7.5x dhe 15x për 3, 4 dhe 5. Në të kundërt, banania dhe domatet binjake janë ikonat e frutave me pagën më të ulët, duke i dhënë 0.2x, 0.5x dhe 1x për 3, 4 dhe 5, respektivisht. 

Ndërkohë, do të shihni simbolin e diamantit, i cili është ikona e nivelit të lartë. Paguhet 5x, 8x dhe 20x për 3, 4 dhe 5. Pjesët e portokallit të prera në feta përfaqësojnë shpërndarjen e lojës, duke paguar 5x, 10x dhe 25x. Dhe, sigurisht, lëngu i egër zëvendëson të gjitha ikonat e tjera standarde kur zbret.

Për të luajtur në automatin Juicy Drops, përdorni butonat plus (+) dhe minus (-) për të vendosur aksionin për rrotullim përpara se të klikoni butonin "Rrotullimi". Ai përmban gjithashtu veçorinë e përshtatshme të luajtjes automatike, duke lejuar 5 deri në 100 rrotullime automatike. Për më tepër, rrjeti 5x5 është super tërheqës në ekranet e smartfonëve.

Karakteristikat e bonusit të Triple Juicy Drops

Triple Juicy Drops është padyshim një çështje fitimprurëse. Të Kaskadë mekaniku siguron që simbolet e reja të vendosen sa herë që regjistrohet një fitore në këtë lojë. Me fjalë të thjeshta, simbolet e reja zëvendësojnë ikonat fituese. Kjo përfundimisht mund të japë më shumë kombinime fituese.

Tjetra, kjo lojë vjen me E egër simbolet, të cilat zbarkojnë kur përputhen pesë simbole. Wilds kanë vlera shumëzuese prej 1x deri në 3x të fitimeve tuaja totale.

Siç pritej, kjo Betsoft slot lojë gjithashtu ka të shumta Rrotullime falas. Lojtarët duhet të zbresin 3, 4 ose 5 shpërndarje për t'i aktivizuar ato. Në këmbim, kjo hap 10, 12 dhe 15 lojëra bonus. Vini re se rrotullimet e bonusit nuk janë unike në asnjë mënyrë. Megjithatë, ata u japin lojtarëve një shans për të zbarkuar më shumë kafshë të egra dhe për të marrë një shumëzues.

Së fundi, tërheqja kryesore e shfaqjes është Rrota çmimi tipar bonus. Do të shihni tre vlera frutash në panelin e djathtë të ekranit. Këto janë jackpotet me nivele Mini, Super dhe Mega. Mbushni njehsorin me ikonat e kërkuara të frutave pasi të keni vendosur 3 simbole që përputhen në rrjet për të marrë një goditje në tenxhere. 

Xhekpotet paguajnë si më poshtë:

  • Mini - Mblidhni deri në pesë simbole dhe merrni një shans për të fituar shumëzuesin 500x.
  • Super – Mblidhni deri në 15 simbole për të fituar jackpotin 2000x.
  • Mega – Merrni 25 simbolet e nevojshme për të rrëmbyer çmimin mbresëlënës 20,534x.

Mos harroni, simbolet janë zgjedhur rastësisht. Gjithashtu, ato do të ndryshojnë pas çdo 20 rrotullimesh. Për më tepër, çdo rrotë çmim i parë ka një paketë surprizë të veçantë, përveç shumëzuesit kryesor.

Triple Juicy Drops Variance, RTP dhe Kufijtë e Bastit

Triple Juicy Drops është një automat shumë i paqëndrueshëm. Me fjalë të tjera, mos prisni që fitimet të bien çdo tre ose katër rrotullime. Për këtë arsye, është më mirë ta luani këtë lojë me një buxhet mjaft të mirë.

Sikur të mos mjaftonte kjo, RTP e lojës është 95.73%, që është më e ulët se mesatarja e industrisë prej 96%. Megjithatë, kjo nuk e bën automatin të paluajtshëm. Vetëm vini re se edhe një diferencë prej 0,10% mund të ndikojë në bankrollin tuaj të përgjithshëm.

Kur bëhet fjalë për kufijtë e basteve, kjo lojë është e përkryer për lojtarët me buxhet. Basti për rrotullim varion nga 0,30 dollarë në 22 dollarë. Kjo do të thotë që nëse jeni me fat që fitoni xhekpotin Mega me bastin maksimal, ju merrni një shumë që ju ndryshon jetën prej 451,748 dollarësh. 

Triple Juicy Drops: Verdict Final

Ky koktej frutash nga Betsoft është padyshim një ofertë bujare e Vitit të Ri. Rrjeti 5x5 me bobina kaskadë i lejon lojtarët të formojnë një kombinim fitues krejt të ri sa herë që kanë fat. Gjithashtu, egërsia e bollshme gjatë lojës bazë dhe shpërndarja shumë shpërblyese e bëjnë këtë automat që duhet ta provojë çdo lojtar të etur.

Por për fat të keq, RTP e ulët 95,73% dhe varianca super e lartë mund të jenë pak zhgënjyese. Përveç kësaj, diapazoni i basteve mund t'i largojë ata që rrezikojnë. Sidoqoftë, është një lojë e mrekullueshme me një mekanik emocionues dhe karakteristika të shumta bonus. 

Mos harroni të shikoni lojëra si Fruit Shop by NetEnt dhe Hot Chilli nga Lojë pragmatike nëse jeni adhurues i automateve klasike të frutave.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme