Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft

Betsoft

2021-10-04

Katrin Becker

Kur bëhet fjalë për zhvillimin e disa prej lojërat më të mira të kazinosë celulare përreth, Betsoft ia vlen reklamën. Kompania deri më tani ka lëshuar më shumë se 200 lojëra RNG në 15+ tregje të rregulluara. Mos harroni, lojërat Betsoft janë testuar për drejtësi nga Gaming Labs International i pavarur.

Shkoni në një udhëtim në Lindje me zotin Macau të Betsoft

Kthimi në temën e ditës, Betsoft njoftoi më 10 qershor 2021, se kazino celulare lojtarët do të shkonin në një udhëtim në lindjen e largët përmes slotit të videos Mr Macau. Pra, bëni paketimin dhe nisuni për një pushim në Macau këtë verë.

Përmbledhje e z. Macau Slot

Z. Macau është një video slot i ri argëtues që fton lojtarët të eksplorojnë një nga qytetet më të mëdha të lojërave të fatit në botë - Macau. Loja përmban dizajne të bukura grafike, një kolonë zanore gjithëpërfshirëse dhe veçori të tjera argëtuese për t'ju mbajtur të angazhuar në kazinonë tuaj celular në internet.

Loja funksionon në një rrjet 5x3 me deri në 20 linja fikse pagese. Simbolet premium përfshijnë vetë zotin Macau, patate të skuqura, qershi, 88, 7 dhe zare, ndërsa A, J, Q dhe K janë simbolet me vlerë të ulët.

Përveç kësaj, simboli me fat 88 është ikona më e paguar e lojës. Ai paguan 15 herë aksionin fillestar pas uljes së pesë të një lloji. Nga ana tjetër, ulja tre të një lloji jep një pagesë 1.5x.

Karakteristikat e bonusit të z. Macau Slot

Ashtu si shumica e lojërave elektronike në internet nga Betsoft Gaming, Mr Macau vjen me një sërë veçorish bonus për t'u eksploruar. Ato përfshijnë:

Të egra

Ndër simbolet e disponueshme në këtë slot video është simboli Wild i përfaqësuar nga llamba me dritë të ndezur. Wilds të guximshme, të ndezura dhe ngjitëse mund të zbresin ose të rrotullohen vetëm 2 deri në 5 dhe të zëvendësojnë çdo ikonë tjetër të disponueshme. Nëse ulet, mund të ngjitet deri në dy rrotullime.

Stick dhe Respin

Nëse një rrotullim nuk prodhon një fitore, shanset janë që një ikonë e rastësishme të bëhet ngjitëse, duke dhënë një përsëritje në proces. Kjo veçori vazhdon derisa më në fund të arrini një fitore që përmban simbolin ngjitës të zgjedhur.

Nxitja e egër e zotit Macau

Veçoria Wild Boost është një tjetër që me siguri do t'ju mbajë të luani edhe pas një rrotullimi jofitues. Me çdo rrotullim jofitues, kufiri rreth rrotullave të zgjedhura rastësisht do të ndizet. Më pas, do të merrni një rrotullim të vetëm falas, duke përmirësuar shanset tuaja për të zbritur në një të egër ngjitëse.

Triple 7 Rrotullime Falas

Ikona Triple 7 përfaqëson shpërndarjen dhe shfaqet në dy versione. Së pari, lojtarët do të marrin dhjetë rrotullime bonus nëse tre simbole Triple 7 zbresin në rrotullat dy deri në pesë. Së dyti, ju do të merrni dhjetë rrotullime bonus nëse vendosni katër simbole shpërndarjeje, por me shumëzues 1x deri në 3x. Kjo krijon një fitore shumë më të madhe.

Shënim: Të gjitha Wilds që shfaqen në bobina gjatë raundeve të rrotullimeve të bonusit do të bëhen ngjitëse. Ata qëndrojnë aty derisa të përfundojë seanca.

Z. Macau Variance, RTP dhe Maximum Bet

Varianca e z. Macau është e vlerësuar mesatare me një RTP mbi mesataren prej 97,07%. Tani kjo do të thotë që ju nuk duhet të prisni përgjithmonë për të shtuar në bilancin tuaj të bankrollit.

Ndërkohë, lojtarët mund të marrin çmime të mëdha deri në 4,338 herë bast fillestar me një rrotullim të vetëm. Basti maksimal për rrotullim është 24 dollarë, me bastet që shkojnë deri në 0,16 dollarë. Në përgjithësi, kjo lojë mund të paguajë shumë mirë, madje edhe me aksione të ulëta.

Z. Macau: Vlerësimi përfundimtar

Kredi për Betsoft për ruajtjen e traditës së saj të krijimit të lojërave me bonusin perfekt dhe balancën RTP. Dritat ndezëse, veçoritë argëtuese dhe shumëzuesi më shumë se 4000x sigurojnë që të mund të shkoni në shtëpi të ngarkuar me vetëm një bast prej 20 dollarësh.

Megjithatë, fitimi maksimal 120x për çdo rrotullim në lojën e rregullt është mjaft i ulët. Por me egërsitë ngjitëse që sjellin disa momente emocionuese, nuk ka nevojë të shqetësoheni shumë. Në përgjithësi, zoti Macau është një kryevepër e shkëlqyer nga Betsoft.

Të rejat e fundit

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet
2023-09-03

Relax Gaming kurorëzon milionerin e tij më të ri të Jackpot-it me Megapagues në Unibet

Lajme