Kazinotë më të mira celulare me Cryptologic (WagerLogic) 2024

Cryptologic është kompania e shërbimeve teknologjike për industrinë e lojërave online, e quajtur më parë Wager Logic. Softueri i Cryptologic dhe titujt e tyre të lojërave u shpërndanë me sukses në të gjithë botën. Megjithatë, për shkak të vështirësive të rënda ekonomike, Cryptologic u ble nga Amaya Gaming Group dhe u shit te një kompani tjetër, e quajtur Goldstar Acquisitionco Inc. në 2014.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi