Kazinotë më të mira celulare me Edict (Merkur Gaming) 2024

Edict (Merkur Gaming) është një kompani softuerësh që krijon dhe ofron një sërë lojërash argëtuese dhe emocionuese për kazinotë online në mbarë botën. Edict ka qenë në biznes që nga viti 1998 dhe është i vendosur në Gjermani. Disa nga lojërat elektronike më të njohura nga marka përfshijnë Multi Fruits, Golden Gate dhe Mighty Dragon.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherAmara NwosuResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi