Kazinotë më të mira celulare me Elk Studios 2023

Elk Studios është një studio lojërash me bazë në Suedi dhe është e specializuar në krijimin e lojërave elektronike super argëtuese për kompani të ndryshme të lojërave të fatit në internet. Ata me të vërtetë i sjellin në jetë lojërat e tyre, duke përdorur animacionet më të mira të mundshme. Disa nga lojërat e tyre më të njohura përfshijnë Wild Seas, Bloopers dhe Sam On The Beach.

Të rejat e fundit

Toro Goes Berserk në Wild Toro II
2022-01-10

Toro Goes Berserk në Wild Toro II

Toro, demi plaçkitës nga ELK Studios, shpërtheu në arenë në vitin 2016. I pari sulmues në tetor 2021, ai po bën një rikthim të madh në kazinonë tuaj të preferuar celular. Kjo slot tarifimi nga zhvilluesi suedez krenohet me shtirje në rritje, rrotullime të shumta falas, shumëzues progresiv dhe një normë maksimale pagese prej 10,000 herë të aksioneve. Pra, a jeni gati për vrapimin me dema të egër? Shtrëngoj!