Kazinotë më të mira celulare me Foxium 2023

Foxium është një operator kazinoje në internet që nisi aktivitetet në vitin 2015. Ai drejtohet nga suedez Ake Andre dhe baza e tyre është në Talin, Estoni. Ata kanë arritur të nxjerrin disa produkte të suksesshme si Mr Green, Prospects Hall, Leo Vegas dhe bet365. Në përgjithësi, ky operator është një yll në rritje, dhe cilësia e lojërave të tyre thotë gjithçka.