Kazinotë më të mira celulare me GreenTube 2023

Greentube është një ofrues i softuerit të kazinosë që ka qenë në industrinë e lojërave të fatit për një kohë të mjaftueshme për të qenë pjesë e tranzicionit nga lojërat jashtë, në ato online. Ata krenohen me ofrimin e zgjidhjeve të sigurta dhe të drejta të kazinosë për lojtarët në mbarë botën. Ata kanë zhvilluar shumë lojëra gjatë viteve, por koleksioni i tyre i lojërave elektronike bie në sy.

Të rejat e fundit

Greentube shkon në një aventurë egjiptiane rrëqethëse në Rise of Tut Magic
2023-09-07

Greentube shkon në një aventurë egjiptiane rrëqethëse në Rise of Tut Magic

Greentube, një zhvillues kryesor gjerman i lojërave elektronike të lojërave elektronike dhe një divizion i Novomatic, ka njoftuar krijimin e tij të fundit, Rise of Tut Magic. Loja i kthen lojtarët në epokën e artë të faraonëve brenda një tempulli egjiptian të lashtë.

Greentube shton Cops 'n' Robbers Vegas Nights në dhuntinë e saj në Las Vegas
2021-04-13

Greentube shton Cops 'n' Robbers Vegas Nights në dhuntinë e saj në Las Vegas

Greentube kumari është gati të kalojë në një nivel krejtësisht të ri pas shtimit të Cops 'n' Robbers Vegas Nights. Mos harroni se kjo është shtesa më e fundit për këtë argëtim slot seriale që është bërë shtyllë në shumicën kazinove online. Por a ofron kësti më i ri një lojë intensive, shpërblyese dhe e pasur me bonus si paraardhësi i tij?