Greentube shton Cops 'n' Robbers Vegas Nights në dhuntinë e saj në Las Vegas

GreenTube

2021-04-13

Eddy Cheung

Greentube kumari është gati të kalojë në një nivel krejtësisht të ri pas shtimit të Cops 'n' Robbers Vegas Nights. Mos harroni se kjo është shtesa më e fundit për këtë argëtim slot seriale që është bërë shtyllë në shumicën kazinove online. Por a ofron kësti më i ri një lojë intensive, shpërblyese dhe e pasur me bonus si paraardhësi i tij?

Greentube shton Cops 'n' Robbers Vegas Nights në dhuntinë e saj në Las Vegas

Lojë Cops 'n' Robbers Vegas Nights

Si zakonisht, Cops 'n' Robbers Vegas Nights është frymëzuar kryesisht nga forcat e rendit dhe jeta e natës në Las Vegas me palma rreth rrjetës. Edhe një herë, lojtarët do ta ndihmojnë Bertin të qëndrojë përpara rreshterit Bell në këtë slot video me 5 rrotulla dhe 20 linja pagese. Kjo lojë vjen me karakteristika të shumta emocionuese, duke përfshirë modifikues me 4 rrotulla, secili me aftësinë për të rritur shanset e lojtarit për të fituar.

Ndërkohë, Bert do të marrë deri në katër bonuse për ta ndihmuar atë të largohet shpejt nga plaçka. Lojërat bonus Spotlight Wilds ofrojnë rrotullimet falas shumë të nevojshme pasi raundi falas On The Run ju lejon të eksploroni Golden Trail. Me pak fjalë, ka mundësi të shumta këtu që lojtarët të rrisin bankrollin e tyre ndërsa shijojnë aventurën e jashtëzakonshme të Vegasit.

Karakteristikat unike të Policëve "n" Robbers Vegas Nights

Siç u tha, loja zhvillohet në një platformë 5x3 me simbole neoni që formojnë deri në 20 linja fituese. Kjo lojë kazino në internet përmban imazhe klasike si shenja rrugore, zare, logon e lojës dhe më shumë. Nga të gjitha simbolet standarde, logoja e lojës shpërblen më shumë. Goditja e 2, 3, 4 dhe 5 logove të lojërave paguan 0,1, 2, 5 dhe 20 herë më shumë se aksioni origjinal. Megjithatë, Wilds paguan edhe më mirë në 25x të shumës fillestare. Ky simbol zëvendëson të gjitha simbolet standarde.

Nga ana tjetër, Bert mund të shfaqet i animuar dhe të aktivizojë njërën nga katër veçoritë shtesë. Ato përfshijnë:

 • Dynamite Win – Kjo veçori i lejon Bertit të shpërthejë ose të mos shpërthejë rrotullat pas humbjes së një raundi rrotullimi. Në këmbim, ju mund të fitoni një bonus.

 • Dhurata e Bertit Wild – Kur Berti është në humor, ai mund të arrijë çantën e tij Swag dhe të shtojë simbole shtesë Wild në rrotullën 5. Kjo bën që rrotulla 1 të zhvendoset majtas me çdo rrotullim. Ai e përsërit këtë veprim derisa të thërrasë rreshteri Bell.

 • Bert's Going Wild – Me Bonzo-n që shikon, Bert vrapon pas rrjetës për të shtuar një ose më shumë Wilds. Kjo i ndihmon lojtarët të bëjnë më shumë kombinime fituese.

 • Reel Raider – Duke lëvizur në majë të rrjetës së lojës, Bert kopjon simbolet në rrotullën 1 në bobinat e mbetura. Kjo krijon një kombinim të ri pagesash. Ashtu si në lojëra elektronike të tjera në internet, ka shumë veçori shtesë për të pritur në këtë lojë. Këto përfshijnë një shumëzues shtesë, të pakufizuar rrotullim falas raunde me bonus Wilds, dhe sigurisht, çmime të shumta në para.

  Çfarë është RTP dhe Pagesa e Cops 'n' Robbers Vegas Nights?

  Së pari, Cops 'n' Robbers Vegas Nights është një vend me paqëndrueshmëri mesatare me një RTP 96,14%. Tani kjo do të thotë që përdoruesit mund të presin ato fitore të shpeshta këtu. Por kjo nuk është një çështje e zhveshur. Cops 'n' Robbers Vegas Nights i lejon lojtarët të fitojnë deri në 1,000 herë aksionet e tyre fillestare. Lojtarët mund të përdorin baste nga 0.2 deri në 40 kredite për të arritur pagimin maksimal. Kjo lojë e kazinosë në internet mund të luhet si në kazinotë celulare ashtu edhe në ato desktop dhe aktualisht është e aksesueshme në të gjithë partnerët e Greentube B2B

  Policët 'n' Robbers Vegas Nights: Final Thoughts

  Nëse jeni adhurues i lojërave të fatit në internet duke kërkuar diçka argëtuese dhe aventureske pa fituar shumë, atëherë kjo lojë Greentube është e përshtatshme për ju. Ai krenohet me frymën ndjekëse të një thriller ndërsa ofron veçori të shumta të lojës. Në përgjithësi, pagesa e lartë nuk është aq tërheqëse, por modifikuesit dhe loja e lojës ofrojnë diçka të re.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme