Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming

Microgaming

2021-07-16

Katrin Becker

Flladi i nxehtë i verës në korrik është vendosur të zgjojë një stuhi publikimesh të reja nga Microgaming studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes. Kjo përmban më shumë Wowpots, Hyperspins, Connectify Pays dhe Megaways. Si i tillë, Microgaming po përgatitet për një mori publikimesh të reja këtë muaj nga studiot e pavarura dhe partnerët e përmbajtjes, duke sjellë edhe më shumë argëtim për lojtarët. Këto përfshijnë mbi 16 lojëra.

Stuhia e Lojërave të Korrikut – Një grup publikimesh të reja nga Microgaming

6 korrik - Elven Gold

Është një slot me 40 linja pagese mister, por plot veprime, me shumë potencial fitues, egërsi magjepsëse të grumbulluara dhe një Blerje Funksioni i rrotullimeve falas. Nëse lojtarët duan të aktivizojnë rrotullime falas, ata mund të përdorin opsionin Bli rrotullime falas për të blerë tre për 50 herë bastin e tyre aktual.

7 korrik - Towering Pays Rome

Lojtarët mund të provojnë sistemin e ri të Games Inc Towering Pays, i cili shton deri në tetë rreshta dhe 65 rreshta në 15 rreshtat dhe tre rreshtat origjinalë përpara se të aktivizojnë një shtegun e veçorive, ku ata mund të pranojnë një veçori ose të vazhdojnë të luajnë për një më të mirë.

8 korrik - Gjurmët e thesarit

Basti i monedhës së artë përfshin një përforcues opsional të basteve dhe simbolet e trenit të lidhur shfaqen përgjatë linjave fituese gjatë rrotullimeve falas për të ofruar çmime në rritje të Connectify Pays.

13 korrik - Bash monedhash

Ky slot i lezetshëm, i cili përmban 20 linja pagese, Spin Monedhash dhe një Bonus Yll me Fat, i bën derrkucët të kërcejnë ndërsa lojtarët ngjiten në shkallë në kërkim të shpërblimit kryesor prej 5,000x të aksioneve të tyre.

15 korrik - Remastered Jurassic Park

Ky version i përditësuar i klasikut 2014 mbështet një sërë ndryshimesh të performancës dhe veçorive, duke përfshirë lojëra falas dhe luajtje automatike, rrotullim të shpejtë, animacione më të buta dhe audio të përmirësuar.

20 korrik - Trashëgimia e Oz

Këtë herë, libri i artë mistik mund të japë deri në 20 rrotullime falas dhe 20 raunde të tjera gjatë të njëjtit funksion. Ekziston gjithashtu mundësia e pagesës së një tarife për të aktivizuar rrotullat Hyperspin dhe rrotullimin.

22 korrik - Dita Von Teese™ në Burlesque nga Dita™

Kabaret ekstravagante të artistit burlesk frymëzojnë këtë vend të shkëlqyeshëm. Zgjidhni nga katër përvojat e rrotullimeve falas që ndalojnë shfaqjen, secila me temë në një nga aktet ikonike të Dita-s, në bonusin Wild Pleasure të lojës kryesore.

26 korrik - Haremi i Neptunit të Ligës Mbretërore

Në lojë, lojtarët inkurajohen të shkojnë në Atlantis. Ata mund të gjejnë rrotullime nderi, shumëzues dhe veçori të Ligës Mbretërore, e cila aktivizohet nga dy zare me fat që lidhen me një tabelë 49 katrore dhe mund të rezultojnë në një shumëzues deri në 10,000x total të aksioneve.

27 korrik - Thunderstruck® Wild Lightning

Ky vend me 40 rreshta ka shumëzues të egër, rrotullime falas dhe motorin Link&Win të Microgaming, si dhe një kolonë zanore origjinale që i transporton lojtarët në gjuetinë e Thor-it për gurët që mungojnë. Mbledhja e 20 çifteve scatter në lojën bazë zhbllokon veçorinë WildStorm për zgjedhjen e ardhshme të rrotullimeve falas, duke kthyer deri në pesë rrotulla të egra në një rrotullim të vetëm dhe duke aktivizuar një nga pesë veçoritë e rrotullimeve falas.

29 korrik - 9 Blazing Diamonds WowPot

Loja është prodhuar nga SpinPlay Games dhe ka një çmim të parë Wowpot që ka paguar mbi 1.5 milion fitime deri më sot.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme