NetEnt: Një përmbledhje e shkurtër

NetEnt

2021-08-03

Katrin Becker

NetEnt është një furnizues premium i sistemeve të lojërave të shpërndara dixhitale përdoret nga disa prej operatorëve më të suksesshëm të lojërave online në botë. Në këtë blog, ne do të shikojmë lajmet e tyre më të fundit në industri, duke përfshirë çmimin e tyre më të fundit në Global Gaming Awards në Londër në fillim të këtij viti dhe produktin e tyre të ri.

NetEnt: Një përmbledhje e shkurtër

Lojërat më emocionuese të NetEnt

Së pari, Divine Fortune Megaways është emëruar Produkti Lançues i Vitit për 2020 në Global Gaming Awards në Londër në fillim të vitit 2021 dhe ishte një nga produktet më të suksesshme të NetEnt për vitin 2020. Është një slot me 6 rrotulla, me temë mitike dhe kryesoi renditjen më të luajtur në Evropë dhe SHBA. Original Divine Fortune ishte një gur i çmuar shumë i dashur nga NetEnt, kështu që nuk është për t'u habitur që remiksi i Megaways ka qenë një hit i jashtëzakonshëm gjithashtu në mbarë botën. Tifozët e kanë pëlqyer lojën gjatë 12 muajve të fundit dhe ky çmim është një shpërblim i merituar për suksesin e saj.

Titull i ri, unik

Më pas, NetEnt ka lëshuar një produkt të ri pikant në Mars 2021 në koleksionin e tyre: video slot-in e Gordon Ramsay's Hell's Kitchen. Bazuar në shfaqjen televizive, loja ka veçori unike bonus që nuk disponohen në asnjë vend tjetër. NetEnt krenohet që sjell mekanikë të rinj në kazino online industrisë dhe është e qartë se marrëveshja e markës me Gordon Ramsay nuk është përjashtim.

Ka qenë një vit i mirë për NetEnt dhe nuk kemi dyshim se këtu do të ketë më shumë lajme prej tyre së shpejti në të ardhmen.

Të rejat e fundit

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë
2023-10-01

Burri i Illinois e quan atë një ditë në karrierën e tij 40-vjeçare pasi fitoi 2 milion dollarë

Lajme